Tiktok Takipçi Satın Al

Sonbaharda Çıkacak 8 Yeni Oyun

Sonbaharda yeni oyunlar ile oyunseverlerin koleksiyonları artacak gibi görünüyor. Her türden kaliteli ve iddialı olarak duyurulan oyunlar için şimdiden sabırsızlanan oyuncular var.

8 oyunun kategorileri ile birlikte neler olacağını ve kimler tarafından oynanmasının uygun olacağını incelediğimizde ortaya çıkan sonuçlar ile oyuncular hedeflerine daha kolay ulaşacak.

1-) Hitman 2


Sonbaharda Çıkacak 8 Yeni Oyun

Kasım ayında Hitman 2 geliyor. Tetikçi yeniden devreye girecek ve birçok oyun konsolu için sürümünü piyasaya sürecek. Hitman 2 oyununda PlayStation 4, Xbox, Windows gibi çeşitli indirme seçenekleri yer alacak.

2-) Red Dead Redemption 2

Sonbaharda Çıkacak 8 Yeni Oyun

Serinin 2. oyunu uzun yıllar sonra paylaşıldı. İlk sürümünün bu kadar uzun oynanabilmesi ile başarı kazanan Red Dead Redemption 2 oyunu da merakla bekleniyor. Ekim sonunda paylaşılacak olan oyunda Rockstar stüdyoları grafikler için iyi çalışmış gibi görünüyor.

3-) Call of Duty Black Ops 4

Sonbaharda Çıkacak 8 Yeni Oyun

Call of Duty efsanesi Black Ops 4 sürümü ile yeni haritası ve konseptiyle geliyor. 12 Ekim’de piyasaya sürülmesi planlanan oyunun PlayStation, Windows ve Xbox için kurulum seçenekleri olacak.

4-) Assassin’s Creed Odyssey

Sonbaharda Çıkacak 8 Yeni Oyun

Oyun sürümlerini sürekli güncelleyen firma  5 Ekim tarihinde Assansin’s Creed Odyssey oyununu piyasaya sunmaya hazırlanıyor. Güncellemeler ile desteklenecek olan oyunun ilk sürümü 5 Ekimden itibaren oynanabilecek

5-) Forza Horizan 4

Sonbaharda Çıkacak 8 Yeni Oyun

2 Ekim tarihinde Forza Horizan yeni bir sürüm paylaşmayı hedefliyor. Forza Horizan 4 oyununda yarış severler yeni grafikler ve arabalar ile karşılaşacak.

6-) Shadow of the Tomb Raider

Sonbaharda Çıkacak 8 Yeni Oyun

Görsellerin üstün derecede iyileştirildiği bu oyunda Tomb Raider serinin en iyi oyunlarından birisi çıkarılmaya çalışılıyor. Shadow of the Tomb Raider oyununun 14 Eylül tarihinde çıkarılarak oyunculara sunulması planlanıyor.

7-) Fallout 76

Sonbaharda Çıkacak 8 Yeni Oyun

Serinin en vahşi oyunu ile karşılaşmaya hazır olun. Son serinin devamı olarak Nükleer Savaşın devamı konsepti ile Fallout 76 sürümü geliyor. 14 Kasımda piyasadaki yerini alacak oyun için tüm macera severler hazırlansın.

8 -) Battlefield 5

Sonbaharda Çıkacak 8 Yeni Oyun

20 Kasım tarihinde Battlefield 5 oyununun kurulumuna hazırlanın. Battlefield serisini sevenler için oyunun V sürümü çıkarılıyor. Kasım sonu gibi oyun dünyasının bu sürüm ile çalkalanması şimdiden yapılan değerlendirmeler arasında yer alıyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu