Tiktok Takipçi Satın Al

Gizlilik Politikası

www.teknodiot.com internet sitesi gizliliğinizi ciddiyetle muhafaza eder. Gizlilik ilkeleri ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki maddeleri dikkatlice okuyunuz.

Gizlilik İlkeleri Neleri Kapsar?


www.teknodiot.com internet sitesi siteye ait olan ürün ve hizmetlerini kullananların kişisel bilgilerini barındırır. Kişisel Bilgiler ilgilinin tanınabilmesi için adı, soyadı, e-mail adresi, fotoğraf, sosyal ağ bilgileri gibi bilgilerden oluşur. Bu bilgiler kamuya açık değildir ve hiçbir surette www.teknodiot.com internet sitesinin yönetmediği veya kontrolü altında olmayan başka bir yerde kullanılmaz ve paylaşılmaz.

Bilgi Toplama ve Kullanımı:

www.teknodiot.com internet sitesi siteye üye olduğunuzda veya sitenin sunduğu ürün yada hizmetlerden faydalanmak istediğinizde sizden edinilen bilgilerdir. www.teknodiot.com internet sitesi size ait olan bilgileri birleştirme ve yukarıda sayılan aynı gizlilik içerisinde muhafaza edebilir.

Siteye kayıt olduğunuzda sizden isim e-posta vs. gibi bilgiler istenir ve siteye kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yaptığınızda artık bizim için sıradan bir ziyaretçi değil sitemizin tanıdığı bir kullanıcı olursunuz ve www.teknodiot.com internet sitesi size ait olan kullanım bilgilerini de bünyesinde barındırabilir.

Hizmetlerin daha iyi hale getirilebilmesi ve geliştirilebilmesi için toplanmış olan bilgiler analiz edilebilir ve raporlanabilir.

Bilgi Paylaşımı ve İfşa Edilmesi

www.teknodiot.com internet sitesi sizin özel isteğiniz olmadığı sürece sizden toplanan kişisel bilgileri sitemize bağlı olmayan ve bizlere ürün ya da hizmet sunan şirketlerle veya 3. şahıslara asla kiralamaz, satmaz, veya paylaşmaz.

www.teknodiot.com internet sitesi eğer başka bir şirket ile birleşirse veya bünyesine alırsa gizlilik çerçevesinde kullanıcılara ait olan bilgileri taşıyabilir. Eğer bilgi taşınması söz konusu olursa kullanıcılar bu durumdan önceden haberdar edilir. Sitemiz uyar/kaldır politikasını sonuna kadar uygulamaktadır. 3 iş günü kaldır prensipi uygulanmaktadır.

Gizlilik ve Güvenlik

Kullanıcılara ait olan bilgiler sizlerin güvenliği için sitemiz çalışanlarına da kısıtlanmış durumdadır ve sadece ürün ve hizmetle ilgili kullanıcı bilgileri gerekli olduğu durumlarda gerekli kısımlara yetkili personelin erişimi mümkün kılınır.


EN

The website www.teknodiot.com takes your privacy seriously. For more information about privacy policies, please read carefully the following items.

What are the Privacy Principles?

The website www.teknodiot.com contains the personal information of those who use the products and services of the site. Personal Information consists of information such as name, surname, e-mail address, photo, social network information in order to be recognized. This information is not open to the public and is in no way used or shared by any other place under the control or control of the www.teknodiot.com website.

Information Collection and Use:

The website www.teknodiot.com is the information you receive when you are a member of the site or if you wish to benefit from services offered by the site. The website www.teknodiot.com may keep the information belonging to you in the same confidentiality as mentioned above.

If you are registering on the site, your name will be emailed to you. and you are logged in with your username and password, you are no longer an ordinary visitor to us but you are a user of our site and www.teknodiot.com can also keep your usage information.

The information collected can be analyzed and reported so that the services can be improved and improved.

Information Sharing and Disclosure

The website www.teknodiot.com will never rent, sell, or share personal information collected from you, unless it is your personal wish, to companies or third parties that are not affiliated with our site and offer products or services to us.

The website www.teknodiot.com may carry information belonging to users under the confidentiality of the website if it is merged with or incorporated into another company. If the information is transferred, the users will be notified in advance.

Privacy and Security

The information belonging to the users is also restricted to the employees of our site for the safety of you and only when the user information about the product and the service is necessary, the authorized personnel are made available to the necessary parts.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Başa dön tuşu