Discord Nitro Nedir? Nasıl Kullanılır? Fiyatı Ne Kadar? - TeknoDiot.com

Discord Nitro Nedir? Nasıl Kullanılır? Fiyatı Ne Kadar?

Abone Ol 

Discord Nitro, sesli bir iletişim uygulaması olan ve yaygın olarak kullanılan Discord’un ücretli versiyonudur ve kullanıcılarına çeşitli hizmetler sunmaktadır.

Discord Nitro nedir ve nasıl kullanılır?Discord uygulaması içinde ekstra özellikleri olan ve kullanıcılarına avantajlar sunan bu hizmet, kişilerin profil resimlerini GIF formatında yapabilmesini sağlamaktadır.

Discord, video oyunu oynayan oyuncular için geliştirilen sesli-yazılı iletişim programıdır. 21 Temmuz 2019 itibarıyla 250 milyondan fazla kullanıcısı vardır. Discord Windows, macOS, Linux, iOS, Android ve Web tarayıcısı üzerinde çalışabilmektedir.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Bununla birlikte bu ücretli hizmet sayesinde hareketli resimlerden yararlanılabilmektedir. Bu da diğer kullanıcılardan farklılaşmayı ve özelleşmeyi, dikkat çekici olmayı beraberinde getirmektedir.

Discord Nitro sayesinde kullanıcılar Discord etiketlerini de özelleştirebilme imkanına sahip olmaktadır. Uygulama tarafından rastgele olarak verilen bir etiket daha sonra kullanıcılar tarafından dilendiğince özelleştirilebilmekte; değiştirilebilmektedir. Tüm bunlar ile birlikte yalnızca Discord Nitro kullanıcılarına, yalnız onların kullanımına açık olan emojiler de verilmektedir.

Discord Nitro Nasıl Kullanılır?

Discord Nitro Nedir? Nasıl Kullanılır? Fiyatı Ne Kadar?

Uygulama içerisinde ücretli olarak ek hizmetlerin sağlandığı Discord Nitro kullanımının yapılabilmesi için öncelikle Discord uygulamasına giriş yapılmalıdır. Sol alt kısımda bulunan ve isim yanında yer alan Kullanıcı Ayarları bölümüne tıklanmalıdır.

Daha sonra da ekrana gelen sayfadaki Discord Nitro’ya tıklanmalıdır. Bu tıklama ile Discord Nitro satın alınmaktadır ve kullanıma başlanmaktadır. Discord Nitro fiyatı ise Türkiye için yerel para birimi TRY olarak güncellenerek kullanıcıları memnun etti.

Genel olarak kullanıcılar Discord Nitro ile Discord Nitro Klasik’i birbiri ile karıştırmaktadır. Kullanıcılarına ek avantajlar sunan uygulama içi hizmet klasik verisyonda değil; Discord Nitro’da olmaktadır.

Discord Nitro Fiyat Listesi

DC Nitro fiyat detayları yerel para birimi olarak güncellenerek TL bazında listelenecek artık. Peki fiyatlandırma nasıl;

Göz atın:   İnterneti Aktif Kullanan Çocuklar Siber Tehditlere Daha Açık

Nitro

Para Birimi Açılımı Aylık Yıllık
USD Dolar 9.99 99.99
BRL Brezilya Reali 24.99 249.99
TRY Türk Lirası 26.99 269.99
PLN Polonya Zlotisi 19.99 199.99

Nitro Klasik

Para Birimi Açılımı Aylık Yıllık
USD Dolar 4.99 49.99
BRL Brezilya Reali 12.49 124.49
TRY Türk Lirası 13.49 134.49
PLN Polonya Zlotisi 9.99 99.99

Sunucu Takviyesi

Para Birimi Açılımı Aylık Yıllık
USD Dolar 4.99 49.99
BRL Brezilya Reali 25.99 259.99
TRY Türk Lirası 41.99 419.99
PLN Polonya Zlotisi 19.29 192.29

Bu nedenle satın alma işlemini yaparken buna dikkat edilmelidir. Bu hizmet satın alındığında aynı zamanda kullanıcılar ücretsiz oyunlara da erişim sağlayabilmektedir. Buradan ise ilgili sayfaya gidebilirsiniz. Bu rehberimiz de Discord Nitro nedir ve nasıl kullanılır anlattık.

Discord Nitro Nedir? Nasıl Kullanılır? Fiyatı Ne Kadar?

Discord Nitro Nedir? Nasıl Kullanılır? Fiyatı Ne Kadar?

Discord Nitro Nedir? Nasıl Kullanılır? Fiyatı Ne Kadar? Discord Nitro Nedir? Nasıl Kullanılır? Fiyatı Ne Kadar?

Discord Nitro Nedir? Nasıl Kullanılır? Fiyatı Ne Kadar?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu