Tiktok Takipçi Satın Al

Hakkımızda

28 Kasım 2014 tarihinden bu yana teknoloji dünyasında gelişmelere teknodiot.com üzerinden ziyaretçilerine aktaran ve bu gelişmeleri video, makale, görsel ile destekleyen bir teknoloji internet sitesi. TeknoDiot’da mobil iletişim ve internet araçları, oyun, bilgisayar teknolojileri ve her türlü akıllı cihaza ilişkin haberlere erişebilir. Ürün, program, mobil incelemeler ile teknoloji dünyasından uzak kalmayabilirsiniz.

TeknoDiot, teknoloji dünyasıyla ilgili en son teknoloji ve oyun haberlerini “teknodiot.com” üzerinden takipçileriyle buluşturuyor. Teknoloji hayatımızın her alanında olmasıyla birlikte bu teknolojiyi nasıl kullanacağımıza dair rehberler bulabilirsiniz. Diğer taraftan teknolojinin gelişmesi ile birlikte oyun dünyasında da teknolojinin büyük bir payı var. TeknoDiot’da bu ikiliyi ziyaretçilerine en sade ve en özgün dille aktarmaya çalışıyor ve çalışamaya devam edecektir. Oyun dünyasında hangi oyunlar çıkacak hangi oyunlar ne kadar oynanmış bunun gibi merak edilen soruların da cevabı tabi ki teknodiot.com adresinde sizleri bekliyor olacaktır.


info@teknodiot.com – (Kurumsal İletişim / Corporate Relations)
reklam@teknodiot.com – (Reklam / Advertising and Marketing)
basin@teknodiot.com – (Basın Bületini / Press Bulet)

 


EN

It is a technology web site that transfers the developments in the technology world since 2014 to teknodiot.com and supports these developments with videos, articles and visuals. At TeknoDiot, you can access news about mobile communications and internet devices, gaming, computer technology, and any smart device. With the product, the program, the mobile reviews, you can stay away from the technology world.

TeknoDiot brings the latest technology and game news related to the technology world to its followers via “teknodiot.com”. With technology in all areas of our lives, you can find guides on how to use this technology. With the development of technology from the other side, technology has a big share in the game world as well. TeknoDiot will try to move this duplex to the simplest and most authentic dille and will continue to work. Which games will come out in the game world, which games are played and how many questions you are curious about such questions will of course be waiting for you at teknodiot.com.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
Başa dön tuşu