Şekilli Nick ve Şekilli Yazı Yazma - TeknoDiot.com

Şekilli Nick Yazma

Şekilli nick yazma aracı ile oyunlarda ve forumlarda istediğiniz şekilde kendinize özgü havalı ve dikkat çekici isim eklemek mümkün!

Daha çok şekilli nick yazma aracı ile oyuncular oyunlarda kendilerine has, havalı, dikkat çekici nick kullanmak istiyorlar. Özellikle CS:GO oyuncularının oyundaki isimleri havalı ve diğer oyuncularının da dikkatini çekmesini istiyorlar. 

Oyuncular nicklerinde daha çok şekilli yazı kullanmak istemelerindeki en büyük sebep daha görkemli ve havalı buldukları için. Şekilli isim yazma adı üstünde oyuncuların normal nicklere göre daha hoşlarına gidiyor.

Oyun NickleriPUBG Nickleri CSGO NickleriKlan İsimleriŞekilli Harfler

Şekilli Nick Kullanın

Şekilli nick yazma aracı sayesinde bu işlemi kolaylıkla yapabilirsiniz. Yapmanız için öncelikle aşağıdaki yer alan text kutusuna aklınızdaki şekilli ve havalı durmasını istediğiniz nicki yazın.

Sonrasında da hemen altındaki birçok çeşitli farklı farklı şekilli isim sonuçları yer alacaktır. Hemen sonrasında da listelenen nicklerden gözünüze hoş geleni kopyalayıp, hangi platformda kullanacaksanız oradaki isim kısmına yapıştırmalısınız.

Havalı Nick Yazma

Şekilli nick veya havalı nick olarak da lanse edilmektedir. Şekilli isim daha çok internetteki forumlarda, Facebook, Twitter, Instagram ve diğer sosyal medya platformlarında kullanılmaktadır. Bu saydığımız plaftormlardan hariç olarak da yine oyunların hesaplarında bu isimler kullanılmaktadır.

Daha ilgi çekici hâle getirmenize de olanak sağlayan bu havalı nick yazma aracı ile, ilginç yazı tipleri ile farklı farklı nickler üretebilir ve kullanabilirsiniz. Eğer aklınızda her hangi bir isim yoksa oyun nickleri listesine göz atabilirsiniz. Listeden seçtiğiniz nick ile birlikte buradaki aracımızla kolayca şekillendirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Oyun tutkunlarının sürekli sürekli kullandığı şekilli yazılara sitemizde bulunan şekilli isim oluşturma aracı sayesinde kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Şekilli yazılar ve emojili nickler, havalı harfler, şekilli yazılar teknodiot.com’da. Oyunlarda çokça kullanılan ve tercih edilen takma isimler yani nicknameler geçmiş tarihlerde de birçok insan tarafından kullanılmıştır; kahramanlar, padişahlar, savaşçılar gibi birçok üst seviye insanlar o zaman da bile lakap kullanmışlardır.

Sıkça Sorulan Sorular

Şekilli Yazı Nasıl Yazılır?

Şekilli yazı yazma işlemi kişinin tarzına bağlı bir durumdur. Bunun için öncelikle bir isme veya nickname sahip olmalısınız. Eğer nickiniz varsa yukarıda ki yazı yazma aracını kullanarak dikkat çekici yazı oluşturabilirsiniz.

Şekilli Nick Yazma Aracı Nedir?

Şekilli nick yazma aracı bir çeşit isim ve nick üretme aracı diyebiliriz. Nick aracı ile birlikte istediğiniz isme havalı ve görkemli bir şekile dönüştürebilirsiniz. Normal bir yazıyı ise şekilli yazı oluşturabilirsiniz.

WhatsApp Şekilli Nick Nasıl Yazılır?

WhatsApp’ın en popüler özelliklerden biri de şekilli harfler kullanma özelliğidir. WhatsApp şekilli yazı için alttaki karakterleri kullanabilirsiniz WhatsApp şekilli yazı nasıl yazılır sorusuna cevap vermiş olduk;
Kalın yazı ile yazmak “*” kullanın – Örnek: *metin buraya*
İtalik yazı ile yazmak “_” kullanın – Örnek: _metin buraya_
Üzeri çizili ile yazmak “~” kullanın – Örnek: ~metin buraya~
𝙼𝚘𝚗𝚘𝚜𝚙𝚊𝚌𝚎 ile yazmak ““`” kullanın – Örnek: “`metin buraya“

PUBG Şekilli Nick Nasıl Yazılır?

Dünyanın en çok oynanan oyunları arasında yer alan PUBG’nin oyuncu kitlesi de dikkat çekici oyun nickleri arıyorlar. Özellikle PUBG Mobile şekilli nick kullanımı da yaygınlaşmaya başlamış durumda. Oyuncular PUBG şekilli yazı nasıl yapılır sorusunu cevabını isim yazma aracını kullanarak almış oldular.

Instagram Şekilli Yazı Nasıl Yazılır?

Instagram profil kısmına insanlar şekilli isim yazmak istiyorlar. Bunun için şekilli yazı yazma işlemini yine aşağıdaki aracımız sayesinde gerçekleştirebilirsiniz. Facebook satın aldıktan sonra Instagram’da bazı algoritma güncellemelerinden sonra yazılar kullanılamıyor, ondan dolayı şekilli yazınızı test etmeniz yeterli olacaktır.

Şekilli Nick Yazma Aracı

Emojili Nickler


100 Yorum

 1. ▄︻̷̿┻̿═━一ƪ ƁƳƠƧMƛƝ

  Çok iyi ya teşekkür ederim. Yeni çeşitler istiyoruz!!!!!

 2. şekilli nick yazma aracı arıyordum tam sizin ki gibi bulamadım ama sonunda bulmuş oldum teşekkürlerrrr

 3. çok şükür adam gibi şekilli nick yazma aracına denk geldim yaa ellerine sağlık dostum, yeni şekiller de bekliyorum haa 🙂

 4. çeşitliliği arttırırsınız umarım gayet işe yarar araç sağolun

  1. La ben onu sizin için atmadim birligimin ismi olacak gelecek varsa inistada yazsin

 5. Abi teşekkür ederim çok işime yaradı bu arada insta ve youtube den takipteyim reis

 6. abi bir şey eksik olmuş ama süper bazı resimler de nick leseniz

  1. OYY▪️KIYAMAM
   Birligi yeni kurucam gelmek istyen ismimden ulaşabilir inistagram
   Yakin arkadas ariyorum tag yapacak birlikte buyutecek

 7. Çok güzel ama sadece ufak tefek sorunları var ama oda kusrunuz olsun 🙌💯

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Başa dön tuşu