Şekilli Nick Yazma Aracı (Havalı Nick) - TeknoDiot.com

Şekilli Nick Yazma

Şekilli nick yazma aracı ile oyunlarda ve forumlarda istediğiniz şekilde kendinize özgü havalı ve dikkat çekici isim eklemek mümkün!

Daha çok şekilli nick yazma aracı ile oyuncular oyunlarda kendilerine has, havalı, dikkat çekici nick kullanmak istiyorlar. Özellikle CS GO oyuncularının oyundaki isimleri havalı ve diğer oyuncularının da dikkatini çekmesini istiyorlar. CSGO demişken CS GO nick önerileri listemize de göz atabilirsiniz.

Oyuncular nicklerinde daha çok şekilli harfler kullanmak istemelerindeki en büyük sebep daha görkemli ve havalı buldukları için. Şekilli isim yazma adı üstünde oyuncuların normal nicklere göre daha hoşlarına gidiyor.

Şekilli nickler oyuncular için oldukça önem arz eden bir husus. Hele ki profesyonel oyuncuysanız nick konusu gerçek anlamda sizin için bir kimlik gibi diyebiliriz. Oyuncular oyunlardaki hesap isimlerinde şekilli harfler kullanmak isteyebiliyorlar.

Şekilli Nick Yazma

şekilli nick yazma aracı sayesinde bu işlemi kolaylıkla yapabilirsiniz. Yapmanız için öncelikle aşağıdaki yer alan text kutusuna aklınızdaki şekilli ve havalı durmasını istediğiniz nicki yazın.

Sonrasında da hemen altındaki birçok çeşitli farklı farklı şekilli isim sonuçları yer alacaktır. Hemen sonrasında da listelenen nicklerden gözünüze hoş geleni kopyalayıp, hangi platformda kullanacaksanız oradaki isim kısmına yapıştırmalısınız.

Oyun NickleriPUBG Nickleri CSGO NickleriKlan İsimleriYouTube İsimleri

Nick Yazma Nasıl Yapılır?

Şekilli nick veya şekilli isim olarak da lanse edilmektedir. Şekilli isim daha çok internetteki forumlarda, Facebook, Twitter, Instagram ve diğer sosyal medya platformlarında kullanılmaktadır. Bu saydığımız plaftormlardan hariç olarak da yine oyunların hesaplarında bu isimler kullanılmaktadır.

Daha ilgi çekici hâle getirmenize de olanak sağlayan bu havalı nick yazma aracı ile, ilginç yazı tipleri ile farklı farklı nickler üretebilir ve kullanabilirsiniz. Eğer aklınızda her hangi bir nick yoksa oyun nickleri listesine göz atabilirsiniz. Listeden seçtiğiniz nick ile birlikte buradaki aracımızla kolayca şekillendirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Oyun tutkunlarının sürekli sürekli kullandığı şekilli nicklere ve yazılara sitemizde bulunan şekilli isim oluşturma aracı sayesinde kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Şekilli nickler ve emojili nickler, havalı harfler, şekilli yazılar teknodiot.com’da. Oyunlarda çokça kullanılan ve tercih edilen takma isimler yani nicknameler geçmiş tarihlerde de birçok insan tarafından kullanılmıştır; kahramanlar, padişahlar, savaşçılar gibi birçok üst seviye insanlar o zaman da bile lakap kullanmışlardır.

Buradaki nick yazma aracı sayesinde en güzel şekilli nicklerinizi oluşturabileceğiniz gibi aynı zamanda klavye işaretlerinin nasıl yapıldığına dair bilgileri de bulabilirsiniz. Havalı nickler içinde sadece harf değil birçok farklı semboller de kullanılmaktadır.

Aşağıdaki kutucuğa istediğiniz nicki yazınız.

Emojili Nickler

WhatsApp Şekilli Harfler Nasıl Yazılır?

WhatsApp şekilli yazı nasıl yazılır? Facebook’un satın alması ile birlikte WhatsApp’a ilgili çekici özelliker beraberinde geldi. En popüler özelliklerden biri de şekilli harfler kullanma özelliğidir. WhatsApp şekilli yazı için alttaki karakterleri kullanabilirsiniz:

 • Kalın yazı ile yazmak “*” kullanın – Örnek: *metin buraya*
 • İtalik yazı ile yazmak “_” kullanın – Örnek: _metin buraya_
 • Üzeri çizili ile yazmak “~” kullanın – Örnek: ~metin buraya~
 • 𝙼𝚘𝚗𝚘𝚜𝚙𝚊𝚌𝚎 𝚔𝚊𝚛𝚊𝚔𝚝𝚎𝚛𝚕𝚎𝚛 ile yazmak ““`” kullanın – Örnek: “`metin buraya“`

Şekilli Harfler Nasıl Yazılır?

Şekilli harfler ile kafanızdaki planladığınız ilgi çekici nick oluşturabilirsiniz. Bunun için Şekilli isim yazma 2020 işlemi ile artık sizde havalı isime kavuşabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki harflerden veya uğraşmadan direkt havalı nick yazma aracı üzerinden işlemi gerçekleştirebilirsiniz. – ” 丅ᗴ Ƙ  ℵ ỌƊ ƚ ØҬ  “- 
 • ᗩ ᗷ ᑕ ᗪ ᗴ ᖴ G ᕼ I İ ᒎ K ᒪ ᗰᑎ ᗝ ᑭ ᖇ ᔕ 丅 ᑌ ᐯ Ƴ ᘔ – ᗯ ᙭ ᑫ
 • A ß Ƈ Đ Є Ƒ Ǥ  ℋ Ɩ ℑ Ƙ Ł ℳ Ɲ Ѻ Ƥ Ʀ $  Ƭ Ʋ ℣ Υ Ζ
 • ค  ც  ८  ძ  ૯  Բ  ૭ Һ  ɿ  ʆ  қ  Ն ɱ  Ո  ૦ ƿ  Ր  ς  ੮  υ  ౮  ע  Ȥ
 • ƛ  Ɓ  Ƈ  Ɗ  Є  Ƒ  Ɠ  Ӈ  Ɩ  ʆ  Ƙ  Լ  ℳ  Ɲ  Ơ  Ƥ  Ʀ  Ƨ  Ƭ  Ʋ  Ɣ Ƴ  Ȥ
 • ̷A̷̷ ̷̷B̷̷ ̷̷C̷̷ ̷̷D̷̷ ̷̷E̷̷ ̷̷F̷̷ ̷̷G̷̷ ̷̷Ğ̷̷ ̷̷H̷̷ ̷̷I̷̷ ̷̷İ̷̷ ̷̷J̷̷ ̷̷K̷̷ ̷̷L̷̷ ̷̷M̷̷ ̷̷N̷̷ ̷̷O̷̷ ̷̷Ö̷̷ ̷̷P̷̷ ̷̷R̷̷ ̷̷S̷̷ ̷̷Ş̷̷ ̷̷T̷̷ ̷̷U̷̷ ̷̷Ü̷̷ ̷̷V̷̷ ̷̷Y̷̷ ̷Z
 • ̷a̷̷ ̷̷b̷̷ ̷̷c̷̷ ̷̷d̷̷ ̷̷e̷̷ ̷̷f̷̷ ̷̷g̷̷ ̷̷ğ̷̷ ̷̷h̷̷ ̷̷ı̷̷ ̷̷j̷̷ ̷̷k̷̷ ̷̷l̷̷ ̷̷m̷̷ ̷̷n̷̷ ̷̷o̷̷ ̷̷ö̷̷ ̷̷p̷̷ ̷̷r̷̷ ̷̷s̷̷ ̷̷ş̷̷ ̷̷t̷̷ ̷̷u̷̷ ̷̷ü̷̷ ̷̷v̷̷ ̷̷y̷̷ ̷z
 • ̷A̶ ̶B̶ ̶C̶ ̶D̶ ̶E̶ ̶F̶ ̶G̶ ̶Ğ̶ ̶H̶ ̶I̶ ̶İ̶ ̶J̶ ̶K̶ ̶L̶ ̶M̶ ̶N̶ ̶O̶ ̶Ö̶ ̶P̶ ̶R̶ ̶S̶ ̶Ş̶ ̶T̶ ̶U̶ ̶Ü̶ ̶V̶ ̶Y̶ ̶Z̶
 • ⍲ ℬ  ල  Ḉ  Ɗ  ℰ  ℱ  ᘜ  ℋ  ł ĺ  Ĵ   Ƙ  Ꮭ   ᙏ   ℵ Ọ  Ṏ Ꭾ  ℛ  ຮ   ፐ  ນ  Ꮙ  Ꭹ  ɀ
 • Ꮧ  β  Ȼ  Ɗ  Ɛ  Բ  Ǥ  Ğ  Ħ  ł  Ꭵ  J  Ҡ  Լ M  И  Ø  Ƥ   Ȓ  Ṩ  ʂ  Ҭ  Ȗ  ὗ Ѵ ҷ  Ƶ
 • α Ⴆ ƈ ԃ ҽ ϝ ɠ ԋ ι ʝ ƙ ʅ ɱ ɳ σ ρ ϙ ɾ ʂ ƚ υ ʋ ɯ x ყ ȥ
 • ƛ  Ɓ  Ƈ  Ɗ  Є  Ƒ  Ɠ  Ӈ  Ɩ  ʆ  Ƙ  Լ  ℳ  Ɲ  Ơ  Ƥ  Ʀ  Ƨ  Ƭ  Ʋ  Ɣ Ƴ  Ȥ

Şekilli Sayılar

 • Ι 2 Э Ч Ƽ б ל ȣ ף
 • 0123456789
 • ૦ ١ Ձ ૩ મ Ƽ 6 7 Ց ୨
 • Ⅰ Ⅱ Ⅲ Ⅳ Ⅴ Ⅵ Ⅶ Ⅷ Ⅸ Ⅹ θ
 • ➊  ➋  ➌ ➍  ➎  ➏  ➐  ➑ ➒ ➓ ⓫ ⓬ ⓭ ⓮ ⓯ ⓰ ⓱ ⓲ ⓳ ⓴

Yüz Sembolleri

ʕ•ᴥ•ʔ, ヽ(⌐■_■)ノ♪♬, (╥﹏╥), ( ˘ ³˘)❤, (◕‿-), (っ◔◡◔)っ ♥, (⌐■_■)–︻╦╤─,¯\_(ツ)_/¯, ╭∩╮(Ο_Ο)╭∩╮, (≧◡≦), (͡° ͜ʖ ͡°), ¯\_(͡° ͜ʖ ͡°)_/¯, (っ˘з(˘⌣˘ ), (♥‿♥)

30 Yorum

 1. şekilli nick yazma aracı arıyordum tam sizin ki gibi bulamadım ama sonunda bulmuş oldum teşekkürlerrrr

 2. çok şükür adam gibi şekilli nick yazma aracına denk geldim yaa ellerine sağlık dostum, yeni şekiller de bekliyorum haa 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu