WhatsApp Aero APK İndir 2022 – WhatsApp Aero Nedir?

Whatsapp Aero nedir, Whatsapp Aero APK indirme işlemi nasıl yapılır? Günümüzün en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarının başında WhatsApp gelmektedir.

Piyasada normal WhatsApp uygulamasında olmayan bazı özellikleri barındıran WhatsApp uygulamaları bulunmaktadır, bu uygulamalardan bir tanesi de WhatsApp Aero’dur.

Bugün sizlere orijinal Uygulamanın değiştirilmiş bir versiyonu olan WhatsApp Aero APK hakkında bilgi vereceğiz. Daha fazla özellik ve ekstra memnuniyet nedeniyle birçok kullanıcı bu uygulamaya geçiş yapıyor. Bu makale size her şeyi anlatacak. Bu yüzden daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin.

WhatsApp Aero APK uygulamasını aşağıdan Android telefonunuza indirin. WhatsApp Aero App şu anda teması, performansı ve arayüzü ile bilinen başka bir mod sürümüdür. Kullanıcıların deneyimini her geçen gün iyileştirmek için bir dizi WhatsApp sürümü geliştirilmiştir. Bu nedenle kullanıcılar WhatsApp Aero uygulamasını kendi tercihlerine göre kullanırlar.

Sohbet deneyiminizi geliştirmek istiyorsanız bu makaleyi sonuna kadar saklayın. Çünkü bugünkü yazımızda sizlere WhatsApp’ın yeni modu olan bu modlu uygulamadan bahsedeceğiz.

WhatsApp Aero Nedir?

WP Aero, normal WhastApp uygulamasına alternatif olarak geliştirilmiş bir uygulamadır. Normal uygulamanın içinde olmayan bazı özellikleri alternatif uygulamada kullanmak mümkündür.

Lakin en baştan belirtmekte fayda var, bu uygulamalar WhatsApp tarafından resmi olarak tanınmadığı için ihlal olarak algılanabilir. Geliştiriciler ise yaşanabilecek ban olaylarının önüne geçmek için ‘Antiban’ özelliğini kullanmaktadır, bu sayede kullanıcılar uygulamayı kullanırken herhangi bir sorun yaşamaktadır.

Whatsapp Aero Aero Güvenilir midir?

WhatsApp için her gün birden fazla mod yayınlamaktadır, ancak bu modların hepsi insanların kafasında ‘Güvenilir mi’ sorusunun oluşmasına neden olmaktadır. Sadece WhatsApp değil, diğer birçok sosyal medya uygulamasının insanların özel verilerine ulaştığı ve bunu reklam politikaları içinde kullandığı bilinen bir gerçek. Bundan dolayı WhatsApp Aero için tamamen güvenilir veya tamamen güvenilmez bir uygulama demek mümkün değil.

Ancak WPAero uygulamasını kullandığınız sırada mesajlaşmalarınız, aramalarınız yaptığınız tüm işlemler yine WhatsApp’ın kendi sunucularından gerçekleşmektedir. WhatsApp’ın bu modu engellememesi durumunda istediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

WhatsApp Aero APK İndir 2022 - WhatsApp Aero Nedir?

WhatsApp Aero Özellikleri

WhatsApp Aero modu normal uygulamadan ayıran ve tercih edilmesine neden olan özellikler ise şu şekilde;

 • Kullanıcı arayüzünün özelleştirilmesi
 • Gizlilik seçenekleri üzerinde daha fazla kontrol
 • Dosya gönderirken daha fazla dosya boyutu
 • Özel temaları indirme imkanı
 • Hızlı ve verimli performans
 • Banlanmaya (Anti-ban) tamamen karşı
 • Kişisel ekran özelleştirmesi mevcut

Özelleştirme

Aero modu, normal uygulamada diğer modlarda bulunmayan bazı özelleştirmelere sahip, standart arayüz değişimi, binlerce farklı tema Aero modunda yer almaktadır.

Yüksek Kalitede Fotoğraf/Video Gönderimi

Normal WhatsApp uygulamasında gönderilen fotoğraflar ve videolar sıkıştırılarak gönderildiği için kalitenin düşmesine neden olmaktadır. Aero modunda bu kısıtılama kaldırıldı, fotoğraf ve videolarınızı yüksek kalitede gönderebilirsiniz.

Kilitleme Özelliği

Normal WhatsApp uygulamasında olduğu gibi WhatsApp Aero uygulamasında da uygulamayı şifreleme özellliği bulunuyor. Bu sayede mesajlarınızın güvenliği farklı bir uygulamaya ihtiyaç duymadan sağlayabiliyorsunuz.

Çıkartma Paketleri

Normal WhatsApp uygulamasından farklı olarak Aero modunda birbirinden güzel çıkartma paketleri bulunuyor. Dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

Gizlilik

İletildi, okundu ve tik işaretlerinin tamamını WhatsApp Aero APK uygulaması sayesinde gizleyebiliyorsunuz.

WhatsApp Aero APK İndir 2022 - WhatsApp Aero Nedir?

Whatsapp Aero APK İndir

Whatsapp Aero APK 2022 indirme bağlantısı, dünya üzerinde milyonlarca kullanıcısı bulunan ünlü mesajlaşma uygulamasını özelliklerini geliştiren, daha kullanışlı hale getiren ve daha şık bir tasarıma kavuşturan özel mod uygulaması. WhatsApp Aero APK İndir işlemi oldukça basittir.

WP Aero İndir

Aşağıdaki indirme düğmesine dokunarak WhatsApp Aero APK dosyasını indirebilirsiniz. Bu WA modunu doğru şekilde kurmak için kurulum kılavuzunu okuyun.

 1. Telefon ayarlarınızda bilinmeyen kaynaklar seçeneğini etkinleştirin. Etkinleştirmek için Ayarlar > Güvenlik >
 2. Bilinmeyen Kaynakları Etkinleştir’e gidin.
 3. Şimdi WhatsApp Aero APK dosyasını ücretsiz indirin. Dosyayı açın ve yükle düğmesine dokunun ve yüklenmesi için birkaç saniye bekleyin.
 4. Şimdi uygulamayı açın ve cep telefonu numaranızla bir hesap oluşturun ve OTP’yi bekleyin.
 5. OTP’yi girin ve bundan sonra verilerinizi kurtarabilirsiniz. Şimdi android cihazınızda bu sosyal uygulamanın keyfini çıkarın.

WhatsApp Aero PC Versiyonu Nasıl İndirilir?

Modifiye edilmiş WhatsApp Aero messenger uygulamasını bilgisayarınıza indirmek ve kurmak çok kolaydır. Aşağıdakiler için aşağıda gösterilen bazı adımlar şunlardır:

 • Adım 1 WhatsApp Aero APK’sını AppsGag web sitesinden indirin.
 • Adım 2: Bundan sonra, BlueStacks veya ARChon gibi bir Android öykünücüsü indirin.
 • Adım 3: İndirmeyi bitirdikten sonra, PC’ye kurmanız ve başlatmanız gerekir.
 • Adım 4: Artık PC’niz WhatsApp Aero uygulamasını yüklemeye hazır.
 • Adım 5: Bu mesajlaşma uygulamasını bilgisayarınıza kurun ve kullanın.

WhatsApp Aero Nasıl Güncellenir?

Bu uygulamayı düzenli olarak güncelleyerek, cihazınızı bozan çeşitli sorun türlerinden kurtulabilirsiniz. Ayrıca, zaman zaman WhatsApp Aero’nun sunduğu ve eklediği yeni ve en son özellikleri ve işlevleri belirleyin. Ayrıca güncellemeden sonra sorunsuz, taze ve hızlı bir uygulama bulacaksınız.

Size kolaylık sağlamak için, güncelleme sürecini anlamak için bazı basit ipuçlarını burada bulabilirsiniz.

 1. Uygulama arayüzünün sağ üst köşesindeki 3 noktaya tıklayın.
 2. Bundan sonra, Aero Ayrıcalıkları seçeneğine tıklayın.
 3. Ardından birkaç seçenek bulacaksınız, “Güncellemeler” seçeneğini bulmak için biraz aşağı inin ve tıklayın.
 4. Şimdi Güncellemeleri kontrol et’i tıklayın.
 5. Ve sonra indirmeyi bulun, üzerine tıklayın.
 6. Üzerine tıklayın ve yeni bir arayüz bulmak için tekrar tıklayın.
 7. Ardından, indirilecek güncellemeyi ve en son sürümü bulun, tıklayın ve indirme işlemi 20 saniye içinde tamamlanacaktır.
 8. Son olarak “Beni Yönlendir”e tıklayın ve yükleme seçeneğini bulun, üzerine tıklayın ve güncellenmiş WhatsApp Aero’yu bulun.

WhatsApp Aero iOS Sürümü Mevcut mu?

Numara! Şimdi iOS sürümü için mevcut değil. Şu anda WhatsApp Aero yalnızca Android cep telefonlarını ve Windows PC’leri desteklemektedir. Bir dizi web sitesi, insanları yanıltmak için bir iOS sürümü olduğunu yanlış bir şekilde belirtiyor. Tamamen istenmeyen bilgilerdir. Bu nedenle, bu propaganda veya sahte bilgi konusunda endişelenmenize gerek yok.

*** Uygulama yükleme sırasında oluşabilecek sorunlardan teknodiot.com sorumlu değildir. 

Abone Ol 

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu