Trend

CS:GO Bunny Kodu Nedir? Bunny Nasıl Yapılır?

Valve'in 2012 yılında oyuncularla buluşan oyunu CS:GO'da bunny kodu nasıl aktif edilir?

CS:GO bunny açma kodu özellikle birçok oyuncu ve oyun sever için nasıl yapılacağı son derece merak edilen oyun içi hareketi yapmayı sağlayan bir kod grubudur. Peki CS:GO’da bunny nasıl yapılır?

CSGO son dönem oyunları içinde milyonlarca kişi tarafından oynana, aynı zamanda zamanda yüksek para ödüllü turnuvaları olan bir oyundur. Peki CS:GO bunny açma kodu nasıl oyuna girilir ve ne işe arar? İşte CSGO hızlandırma kodu;

CSGO bunny nasıl yapılır? Bunny hızlandırma ise oyun içinde yönlendirilen karakterin ekstra zıplama özelliği kazanması olayıdır.

Bu yapılan özel teknikle, oyun içinde yönetilen karakter hem çok daha hızlı hareket eder hem de oyuncu rakiplerine daha kolay üstünlük sağlar. Bu amaçla insanlar bazen geliştirdikleri mouse ve klavye hareketleri ile bazen de CSGO bunny kodu ile bu oyuna güç katan özelliği devreye sokabilirler.

CSGO, namı diğer Counter-Strike: Global Offensive oyunu, Valve ve Hidden Path Entertainment tarafından geliştirilen çevrim içi birinci şahıs nişancı oyunu. Microsoft Windows, Mac OS X, PlayStation 3, Xbox, Linux üstünde çalışmaktadır

CS:GO Bunny Kodu

 • é tuşuna basarak konsolu açıyoruz.
 • Konsola sv_cheats 1 yazıyoruz ve enter tuşuna basıyoruz
 • Bunny kodu sv_autobunnyhopping 1 yazıyoruz tekrardan entera basıyoruz.
 • Bundan sonra bunny kodu aktif hale geliyor.

Eğer halen aktif değilse, sv_restart 1 yazıp tekrardan yukarıdaki bunny kodunu yazın ve enter yapın. CS:GO bunny özelliğini oyun içinde aktif bir hale getirmek adına yapılabilecek yollardan bir tanesi oyuncuların klavye ve fare yardımıyla, özel tuş ve komut kombineleri ile yapılması yoludur. Başka bir yol ise CSGO bunny açma kodu kullanılarak bu özelliğin aktif bir hale getirilmesi şeklidir. Kod ile yapılması için ise şu yollar izlenmelidir.

İlk önce oyun içi komut ekranı açılır, daha sonra farklı sitelerden elde edilebilecek olan bu kod ilgili komut sayfasına yazılır daha sonra ise bu komut oyun içinde çalıştırılır. Bu yöntemler ile bu ekstra ve oldukça faydalı olan karakter özelliği istenildiği zaman kullanılabilir.

CS:GO Bunny Kodu Nedir? Bunny Nasıl Yapılır?

CS:GO Mouse ile Bunny Yapmak

Bu Yöntem Gene Beceri Gerektirmektedir Ama Alıştıkca Yapmak Kolaylaşır

 • Kodları Console’a Girelim
 • “mwhellup” bağla + atlama
 • Bunnymizi Scroll(Tekerlek) Tuşuyla Yapabiliriz

CS:GO Bunny Nasıl Yapılır?

CS:GO Bunny Kodu Nelerdir?

 1. sv_cheats 1
 2. sv_autobunnyhopping 1
 3. sv_enablebunnyhopping 1
 4. sv_autobunnyhopping 1
 5. sv_enablebunnyhopping 1
 6. sv_staminamax 0
 7. sv_staminajumpcost 0
 8. sv_staminalandcost 0
 9. sv_staminarecoveryrate 0
 10. sv_airaccelerate 1000 (1000-2600 arasıdır ama isterseniz default seçeneğinde bırakabilirsiniz ama bunny’i iyi yapmak için daha yüksek olması gerekmektedir.)
 11. sv_accelerate_use_weapon_speed 0
 12. sv_maxvelocity 3500

Rekabetçi, Basit Eğlence, Yıkım Gibi Modlarda Normal Bunnyhop Yapmak (REK BUNNYSİ)

yukarıda belirtilen csgo bunny hızlandırma kodunukullanarak hızlanma sağlayabilirsiniz.

Hızlı Bunny Komutları

CS:GO bunny açma kodu; Bu komutlar, boşluk tutarken sizi otomatik olarak zıplayacak ve ayrıca CS: GO’nun hız limitlerini artıracaktır. Bunlarla, her tavşan atlamasından sonra hızlanacak ve sonunda A Long on Dust II’yi tek bir doyurucu adımda kapatabileceğiniz bir noktaya ulaşacaksınız. Kopyalamak için aşağıdaki kopyala düğmesini tıklayın (ardından geliştirici konsolunuza yapıştırın):

sv_cheats 1; sv_enablebunnyhopping 1; sv_maxvelocity 7000; sv_staminamax 0; sv_staminalandcost 0; sv_staminajumpcost 0; sv_accelerate_use_weapon_speed 0; sv_staminarecoveryrate 0; sv_autobunnyhopping 1; sv_airaccelerate

CS:GO Bunny Kodu Nedir? Bunny Nasıl Yapılır?

Normal Bunny Komutları

Bu komutlar, siz boşluk tutarken tavşan zıplamasını etkinleştirir, ancak CS: GO’nun hız sınırlarını yükseltmez (onları varsayılan değerlerine ayarlar). Bu, ilk komut gibi “doğaüstü” hızlara değil, bhops ile bir eşleştirme sunucusunda ulaşabileceğiniz maksimum hıza ulaşacağınız anlamına gelir. Kopyalamak için aşağıdaki kopyala düğmesini tıklayın (ardından geliştirici konsolunuza yapıştırın):

sv_cheats 1; sv_enablebunnyhopping 1; sv_maxvelocity 3500; sv_staminamax 0; sv_staminalandcost 0.050; sv_staminajumpcost 0.080; sv_accelerate_use_weapon_speed 0; sv_staminarecoveryrate 0; sv_autobunnyhopping 1; sv_airaccelerate

İki komuttan biri etkinleştirildikten sonra, boşluk bırakın ve b hop’un momentumunu oluşturmak için yere inerken D’ye bastığınızdan emin olun. Bu arada csgo wall hack kodu kullanarak arkadaşlarınızla daha eğlenceli bir oyun serüveni yaşayabilirsiniz.

Her atlayışta hızınızın arttığını hissedeceksiniz. Bu komutlar için tek ön koşul, geliştirici konsolunun etkinleştirilmiş olmasıdır. CS: GO ayarlarınıza, ardından “Oyun Ayarları” na gidip “Geliştirici Konsolunu Etkinleştir” açılır menüsünde “Evet” i seçerek yapabilirsiniz.

Etkinleştirmekte zorlanıyorsanız, daha fazla yardım için geliştirici konsolu etkinleştirme kılavuzumuza bakın. Geliştirici konsolunu etkinleştirdikten sonra şu düğmeye basarak açabilirsiniz:’ veya ~ klavyenizdeki tuş. Süper kolay bhop’ların kilidini açmak için aşağıdaki iki komuttan birini CS: GO konsolunuza kopyalamanız yeterlidir. Unutmayın, resmi sunucularda kullanılamazlar. Son olarak CSGO mouse ile zıplama nasıl yapabileceğiniz adımlarını yeni içeriğimizde detaylıca bahsediyoruz.ç

CS:GO Bunny Kodu Nedir? Bunny Nasıl Yapılır?

Abone Ol 

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Oyuncu Ekipman Çekilişi
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE EDİYORUZ!
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE!
ÇEKİLİŞE KATIL!