Trend

Call of Duty: Warzone Sistem Gereksinimleri

Call of Duty Warzone sistem gereksinimleri birçok oyuncu tarafından merak ediliyordu. Warzone kaç GB boyutunda?

Dün resmi olarak duyurulan yeni Activision ücretsiz battle royale oyunu Call of Duty Warzone sistem gereksinimleri nelerdir?

Call of Duty: Warzone‘un hangi donanımlara ev sahipliği yapan bilgisayarlarda oynanabileceği netleşti. Call of Duty: Modern Warfare’ın oyun dinamiklerini taşıyan yeni ücretsiz battle royale oyunu Call of Duty Warzone sistem gereksinimleri belli oldu. Peki Call of Duty Warzone kaç GB boyutunda?

Activision’ın ücretsiz battle royale oyunu olarak bugün hem konsol hem de bilgisayar platformu oyuncularına sunulan Warzone oynanışı ile oyuncuları tatmin etmeye başladı gibi görünüyor. Call of Duty: Warzone, Xbox One, PlayStation 4 ve PC için 10 Mart 2020’de piyasaya sürülen ücretsiz bir battle royale video oyunudur. Oyun 2019 daki Call of Duty: Modern Warfare’in bir parçasıdır, ancak satın alınmasını gerektirmez.

Oyun, Xbox One, PlayStation 4 ve PC de dahil olmak üzere oyun platformlarında olmak üzere bugünden itibaren yayınlandı. Peki bu yeni battle royale oyunu Call of Duty Warzone sistem gereksinimleri nelerdir?

Call of Duty: Warzone Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

 • İşletim Sistemi: Windows 7 64-Bit veya Windows 10 64-Bit
 • İşlemci: Intel Core i3 4340 veya AMD FX 6300
 • RAM: 8 GB
 • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 670 2 GB / GTX 1650 4 GB veya AMD Radeon HD 7950
 • Depolama: 175 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri:

 • İşletim Sistemi: Windows 10 64 Bit
 • İşlemci: Intel Core i5 2500K veya AMD R5 1600X
 • RAM: 12 GB
 • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 4 GB / GTX 1660 6 GB veya AMD Radeon R9 390 / AMD RX 580
 • Depolama: 175 GB

Call of Duty: Warzone Sistem Gereksinimleri

Battle royale oyunlarında birden fazla oyuncu birlikte savaşabilir ve bir oyunu birlikte keşfedebilir, ancak sonuçta amaç son ayakta kalan oyuncu olmaktır.

Fortnite ve Apex Legends’dan sonra ücretsiz olarak sunulan bir battle royale oyunu olduğunun altını çizelim. Oyun 8 GB RAM desteği ile oynanabilecek olan yapım konsol ve bilgisayar platformunda herhangi bir ücret ödenmeden oynanacak. Son olarak Oyuncular ile 10 Mart günü ücretsiz bir şekilde oyunu oynayabilecekler. PC oyuncuları Battle.net üzerinden ücretsiz olarak sunulan oyunu buradan indirebilirsiniz.

Call of Duty: Warzone sistem gereksinimleri için minimum bellek gereksinimi , bilgisayarınızda yüklü olan bellek 8 GB’dir. Mümkünse, Warzone PC’yi tam potansiyeliyle çalıştırmak için 12 GB RAM’e sahip olduğunuzdan emin olun.

Call of Duty Warzone Kaç GB?

Warzone boyutu 175GB olarak duyuruldu. Oyunu oynamak için bilgisayarınızda 175 GB’lık boş alanın boş olduğuna emin olun. Oynayabileceğiniz en ucuz grafik kartı bir NVIDIA GeForce GTX 1650’dir. Ayrıca, COD: Warzone’u en yüksek ayarlarla çalıştırmak için bir NVIDIA GeForce GTX 1660 önerilir. Oyun dosyası boyutu açısından, en az 83 GB kullanılabilirliğe ihtiyacınız olacak. Warzone’u kurmak için 197 GB’a sahip olduğunuzdan emin olun. Warzone’u çalıştırmak için en azından bir Intel Core i3-4340 CPU gereklidir. Bununla birlikte, geliştiriciler oyunu oynamak için AMD Ryzen 5 1600X’e eşit veya daha büyük bir CPU önermektedir.

Call of Duty: Warzone yalnızca iki yeni yüksek oktanlı oyun modu (Plunder ve klasik Battle Royale) değil, aynı zamanda iki ekstra ayrıntılı sistem gereksinimleri setine de sahiptir. Çoğu oyun yalnızca minimum ve önerilen gereksinimleri listeler, ancak Warzone ayrıca Rekabetçi Ayarlar ve Ultra Ayarlar için belirli özelliklere sahiptir.

Call of Duty: Warzone Sistem Gereksinimleri

Önerilen gereksinimler, Warzone’u Orta grafik ayarlarıyla oynamanıza olanak sağlarken, Rekabetçi, bilgisayarınıza, yüksek yenileme monitöründe yüksek grafiklere sahip yüksek ve kararlı bir FPS ile çalıştırma yeteneği verecektir.

Bu seviyeye ulaşmak için bilgisayarınızın en az GeForce RTX 2070 SUPER kadar güçlü bir şeye ihtiyacı olacaktır. İşlemci en az bir Intel Core i7-8700K veya bir AMD Ryzen 1800X’e ihtiyacınız olacak. Ayrıca 16 GB RAM eklemeyi unutmayın. Söylemeye gerek yok, Warzone’u Yüksek grafiklere itmek için gereken özellikler, Fortnite dahil diğer tüm Battle Royale rakiplerinden daha yüksek .

Rekabetçi Özellikler bilgisayarınızı korumaya göndermediyse, belki Ultra Özellikler gönderecektir. Warzone’u yalnızca en iyi donanımın en iyileri yüksek ve sabit bir FPS ile 4K çözünürlükte çalıştıracaktır. Esasen, GeForce RTX 2080 SUPER veya AMD eşdeğeri gibi en yeni ve en güçlü ekran kartına ihtiyacınız olacak. İşlemci, Intel Core i9-9700K veya AMD Ryzen 2700X doğrultusunda bir şey isteyeceksiniz. Ultra için RAM gereksinimi, Rekabetçi için olanla aynıdır, bu nedenle yine de 16 GB’a ihtiyacınız olacak. Nvidia ayrıca oyunculara bu devasa Battle Royale’den en iyi şekilde yararlanmak için sürücülerini güncellemelerini hatırlatmak istiyor.

Warzone 4K Sistem Gereksinimleri

 • İşlemci: Intel i7-9700K veya AMD Ryzen 2700X
 • RAM: 16 GB
 • Grafik Kartı: RTX 2080 Super

Optimal Özellikler

 • İşllemci: Intel i7-8700K veya AMD Ryzen 1800X
 • RAM: 16 GB
 • Grafik Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1080 / RTX 2070 SUPER veya RX 5700 XT Radeon

Bilgisayarım Call of Duty: Warzone Çalıştırabilir mi?

Fortnite sonunda katilini Call of Duty: Warzone’da buldu. Warzone, lansmanından bu yana, bu epik yeni battle royale oyununda milyonlarca oyuncunun birbirleriyle yarışmasıyla ezici bir başarı elde etti. Warzone henüz bitmedi, yayıncılar oyuna yeni haritalar, silahlar ve modlar eklemeyi planladılar. Bu nedenle, yeni içeriğin eklenmesi bilgisayarınızı test edebilir, bu nedenle minimum ve önerilen grafik gereksinimlerini karşılamak artık her zamankinden daha fazla gereklidir.

Call of Duty, yepyeni (yarı) bağımsız oyunu Warzone ile bir kez daha Battle Royale dünyasına geri döndü. Warzone, çapraz oynamayı ve geçmiş Call of Duty haritalarının birçok bölümünü içeren haritada 150’ye kadar oyuncuyu destekleyen Oynaması Ücretsiz bir Battle Royale’dir. BR türünden daha eski bir mekanikte de yeni bir bükülme var. Call of Duty Warzone sistem gereksinimleri listesi bu şekilde donanım özellikler istemekte.

Takım arkadaşlarınız oynamaya devam ederken herkes Battle Royales’te erken ölmekten nefret eder, bu nedenle Apex Legends gibi oyunlar kendilerini PUBG gibi dev türlerden ayırmak için canlandırma mekanizmasını tanıttı.

Warzone’da, takım arkadaşları hala hayatta olan öldürülmüş oyuncular, oyuncuların oyunda yeniden canlanma şansı için hızlı 1v1 savaşlarda birbirlerine karşı mücadele edecekleri küçük bir arena olan Gulag’a taşınacak.

Oynaması ücretsiz oluşu ve konsolda arkadaşlarla oynayabilme özelliği ile Call of Duty: Warzone, bilgisayarlarının çalıştırıp çalıştıramayacağını merak eden büyük bir PC oyuncusu akınıyla başlıyor. Halihazırda PC’de Modern Warfare oynuyorsanız, başka bir 20-25 GB sabit disk alanı kullanmanız iyi olur. Modern Warfare / Warzone’u ilk kez kontrol ediyorsanız, en azından minimum sistem gereksinimleri testini geçen bir bilgisayara ihtiyacınız olacak.

Call of Duty: Warzone Sistem Gereksinimleri

COD Warzone Performans Kılavuzu

 • COD Warzone kekemeliği ve FPS sorunları kullanıcılar tarafından bildirildi. Vsync’i devre dışı bırakmak sorunu çözdü ve grafik kartınız için en son NVIDIA sürücülerinin ve AMD sürücülerinin yüklü olmasını sağladı.
 • COD Warzone performans iyileştirmeleri, oluşturma çözünürlüğünü ayarlama ve kenar yumuşatma ve ışın izlemeyi devre dışı bırakmayı içerir. Bazı kullanıcılar ayrıca Discord Yerleşimini devre dışı bırakarak büyük bir FPS Artışı bildirdi. Warzone, geniş bir grafik seçeneklerine sahiptir, bu nedenle oyun düşük kaliteli bilgisayarlarda bile çalışabilir.

Geliştirici Infinity Ward, performansı ve oynanışı iyileştiren sık yamalar yayınlıyor. Hile, piyasaya sürüldüğünden beri Warzone’un PC sürümünde bir sorun olmuştur, ancak yeni kullanıcıların bir cep telefonu numarası bağlamasını gerektiren son güncelleme, hile sorununu azaltmıştır.

Bu içeriğimizde popüler olan FPS oyunlarından biri COD: Warzone sistem gerekisinimlerine göz attık. Call of Duty Warzone sistem gereksinimleri içeriğinin altına yorumda bulunabilirsiniz.

 

Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

142 Yorum

  1. abi ben bu oyunu düşük grafiklerde i5 8gb ram ile oynasam çalışırmı kaç fps alırım cevap verebilirsen sevinirim pc yi yakmak istemiyom biraz korkuyom

  1. Minimum ayarlarda açabilecek gibi görünüyor fakat oyun içinde denemek gerekiyor.

 1. hocam 8nci nesil i7 var pubg falan oynuyor da bu oyunu yükledim fakat açılırken donuyor windows hatası alıyorum pc kendini kapatıyor sebebi ne olabilir

  1. Minimum ayarlarda oynatabilir fakat oyun içi işlemci dar boğaz yaşayabilir. Fps drop olabilir.

  1. İşlemci bilgisi verirseniz detaylı bilgi verebilirim fakat orta düzeyde oynatabilir diye düşünüyorum.

 2. İşlemci = AMD Rayzen 5 1600 3.20 Ghz
  Ram = 16 GB Ram
  Ekran Kartı = AMD RX 580 8 GB

  nasıl oynatır ustam.

  1. Orta seviyede oynatabilir fakat ara ara drop olma ihtimali yüksek işlemciden kaynaklı. Düşük seviyede rahat oynatabilir.

 3. Hocam Lenovo Ideapad 700 i7 16GB Ram 4GB Nvidia Gtx950m ekran kartı 128GB SSD 1TB HDD var low ayarlarda menüdeyken 300 FPSe kadar görüyorum. Oyun için 40-90 FPS arası oynuyorum, bu oyunun optimizasyon sorunuyla mı yoksa benim sistemimle ilgili bir sorun mu ?

  1. İlk olarak ekran kartını güncelle Nvidia bu oyuna özel güncelleme yapmıştı. Daha sonra tekrar dene sorun devam ederse tekrardan cevap yazabilirsin.

 4. hocam benim laptop 12 gb ddr4 ram ekran kartı 940 mx 4gb i7 işlemci oynarken bir sıkıntı yaşarmıyım fps konusunda acaba

  1. Düşük ayarlarda 40-60fps arasında oynayabilirsin. Yer yer fps değişiklik gösterebilir.

 5. intel core i7 9750H
  16 GB RAM
  GTX 1650 4 GB
  500GB Samsung SSD

  Drop falan olurmu bende ? bu gece indirmeyi düşünüyorum

  1. Düşük ayarlarda 40-60 arası fps alırsın. Fakat işlemciden kaynaklı problem olur mu denemen gerekiyor.

 6. merhaba 16 gb ram Amd ryzen 5 3550h işlemci amd rx 560x 4 gb ekran kartı var oyunu oynayabilirmiyim

 7. işlemci intel core i7 -3537U CPU 2.00GHz
  8 gb ram
  ekran kartı intel hd graphics 4000
  64 bit işletim sistemi oynatırmı acaba ekran kartım leş galiba

  1. 25-45 arası FPS alırsın diye düşünüyorum fakat işlemciden kaynaklı problemler yaşabilirsin. Ayriyeten SSD yoksa oyunun açılışı işleyişi seni baya zorlayacaktır.

 8. İşlemci Ryzen 5 3600
  Rog strix rtx 2060 oc
  16gb ddr4 3600mHz ram
  Hocam hangi ayarlarda oynatır ben çok anlamıyorum da

  1. Yüksek ayarlarda çok rahat oynatır. 1440p ve yüksek ayarlarda ortalama 70FPS alırsın. Çözünürlük düşürürsen FPS daha da artar.

 9. Bu bilgisayar için de yorum alabilir miyim hocam?
  Lenovo g50-70 ( win 8.1 )
  İşlemci: Intel(R) Core(TM) i7-4510U CPU @2.00Ghz 2.60GHz
  RAM: 8 GB
  Sistem türü: 64 bit işl. sis. , x64 tabanlı işlemci
  AMD Radeon R5 M230

 10. İyi günler laptopum AMD ryzen 3550h işlemci 16gb ram AMD rx560x 4 gb ekran kartı 512ssd mevcut oyunu kaldırırmı

 11. Merhaba 8 gb ram intel i5 7200-u işlemci intel graphics ekran kartı 4 gb ve amd radeon 520 2 gb ekran kartı mevcut laptop kullanıcısıyım oyunu kaldırırmı

  1. Oyunu düşük ayarlarda 30-60FPS arası oynatır fakat orta ayarlarda da aynı performansı verebilir.

 12. uğur bey sizinle sistem hakkında bir kaç soru danışabilir miyim mümkünse bir hesabınız var mı konuşabileceğimiz

 13. AMD RYZEN 7 3750H 2.3GHZ-16GB-512GB SSD -RX560X 4GB- nasıl performans alırım ? Pubg de orta ayarlarda 50-60 fps alıyorum oysa ki daha çok alacağımı düşünüyordum 🙁

 14. AMD RYZEN 5 2600 İŞLEMCİ
  AMD RX 570 8GB EKRAN KARTI
  8 GB RAM
  NASIL PERFORMANS ALIRIM?

 15. OYUNU OYNADIM VE FPS OLARAK DEDİĞİN GİBİ ALIYORUM FAKAT FPS DROPLAR COK FAZLA OYUN YENİ CIKTIĞI İÇİN OLABİLİR Mİ YA DA RAM YETERSİZLİĞİMİ SEBEP SENCE

  1. Ekran kartının güncel olduğundan emin ol.
   FPS Drop Sebepleri de şunlardır:
   1- İşlemciniz eski nesil olup ekran kartına darboğaz olayı yaşatıyor olabilir.
   2- İşlemciniz aşırı ısınıyor olabilir ve aşırı ısındıktan sonra kendini soğutmak için frekanslarını kısıtlayabilir.
   3- AMD işlemcisi kullanıyorsanız soğutma sisteminiz yeterli olmayabilir. (Isınma konusu genellikle AMD işlemcilerde stok fan kullanımından oluyor.)
   4- RAM yetersiz kalabilir.

   Ben sizin bilgisayarınızda RAM’lerin yeteriz kaldığını düşünüyorum fakat yukarıdaki 2. maddeden de kaynaklı olabilir.

 16. TEŞŞEKKÜR EDERİM YAKIN Bİ ZAMANDA EKSTRA 8 GB RAM ALIP STOCK FANI DA DEĞİŞTİRECEĞİM

 17. Ps4 de oynuyorum warzonu ama memnun değilim daha akıcı fps yüksek bir oyun oynamak istiyorum bu yüzden pc almaya karar verdim internetede önerilen sistem buymuş galiba İşlemci: Intel Core i5-2500K veya AMD Ryzen R5 1600X.

  RAM: 12 GB.

  İşletim Sistemi: Windows 10 64 Bit.

  Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 970 4GB / GTX 1660 6GB veya AMD Radeon R9 390 / AMD RX 580.

  Boş Alan: 175 GB. Bu sistemi kursam tahmini kaç fps alırım ve bana malliyeti ne olur pc den anlamıyorumda biraz teşşekürler.

  1. İtopya gibi sitelere bakarak sistem toplayabilirsin. Ekran kartı, ram, işlemci gibi bileşenlere bakarak sana ve bütçene uygun sistemi seçebilirsin.

 18. GTX 1050 Yeni Nesil

  i7-9750h

  8 gb ram

  Nasıl Performans Alırım
  birde oyun kaç gb bende yeterli alan yokda

  1. Orta ayarlarda 30-50FPS alırsın fakat ram yetersiz kalabileceğinden FPS drop yaşayabilirsin.

  1. Düşük ayarlarda 30FPS alabilme şansın var fakat RAM yetersiz kalabilir. İşlemciden kaynaklı FPS dropta yaşayabilirsin.

 19. Hocam gtx1050
  İ5 8300h
  256ssd
  Hangi ayarlarda oynatır ve illa 175gb boş alan mı gerekli?

 20. Merhabalar ustam i5 9400f 16ram 3200mhz MSI 1650 gaming x kullanıyorum ne düzeyde oynayabiliriz oyunu

 21. i7-4700HQ 16GB ram nvidia geforce GTX 850M düşük ayarlar tahmini kaç verir ortalama ?

 22. Hocam benim özellikler gtx1650 işlemci intel core i5 9 nesil ram 8gb oyunu açar mı açarsa donar mı

  1. Gereksinimleri karşılıyorsunuz full ayarlarda tam performans almasanız bile rahat kaldırır gibi duruyor.

 23. işlemci intel core i7 -3537U CPU 2.00GHz
  8 gb ram
  ekran kartı intel hd graphics 4000
  64 bit işletim sistemi oynatır mı acaba

  1. Ekran kartınla ilgili net bilgim yok fakat düşür ayarlarda ortalama 30-60FPS arası alabilirsin. Ram yetersiz gelip FPS droplar yaşayabilirsin.

 24. i5 4460 işlemci
  rx580 nitro 8gb ekran kartı
  msı z97 gaming 5
  12 gb ram
  mevcut bende fakat hocam oyuna giriyor ama acayip drop oluyor 5-10 dk oynatıp sonra bir anda oyunu
  kapatıyor hiç uyarı vermden pc formatladım bütün güncellemeleri yaptım ve sadece bu oyunu kurdum ama yıne aynı
  ben twitch yayınları yaptıgım için çift monitör kullanıyorum acaba ekran kartı iki monitöre bu oyunda agır mı gelıyor tek monitörde denemedım henüz ama bir fikrin var mı

 25. GIGABYTE GTX 1660 SUPER OC 6GB
  AMD Ryzen 5 3500X
  16GB DDR4
  Oynatır. Demi hocam hic bilmiyorum o yüzden soruyorum.

 26. senın sistemin oynatmama lüksü yok hocam harkulade bir sekılde hemde
  not:kıskandım sistemi 🙂

 27. nvidia ge force mx230 ekran kartı 2gb i5 10.nesil 10210u 8gb ram oynayabilirmiyim

 28. Merhaba
  AMD Ryzen 5 3500U
  8 GB Ram
  Radeon 540X Series
  240GB SSD. Sizce nasıl oyunu oynayabilecek miktarda mı yeterli mi yani? Teşekkürler 🙂

 29. Merhaba AMD Ryzen 5 1600 8GB Ram RX 570 4 gb Hangi ayarlarda kaç fps verir? Teşekkürler

 30. İntel i7-8750 işlemci
  8gb ram
  4GB GDDR5 nVIDIA® GeForce® GTX1050 Ti 128-Bit DX12
  256GB SDD
  sistemde oynanır mı

  1. Düşük ayarlarda 40-60fps arasında oynayabilirsin. Yer yer fps değişiklik gösterebilir.

 31. İntel i5 8300
  Geforce GTX 1050 Ti 4 GB 128 Bit
  512 GB ŞAD
  8 GB RAM DDR4
  Hangi ayarlarda oynatır

  1. Düşük ayarlarda 40-60fps arasında oynayabilirsin. Yer yer fps değişiklik gösterebilir.

 32. Selamlar yaklaşık 3 haftadır uğraşıyorum olmadı olmayacak sanırım.ben ümidimi kestim yinede sorayım.
  İ7 4 nesil GT 940 12 GB ram sürekli dev 6068 hatası veriyo.gtx altında çalıştırmıyor sanırım

  1. dev 6068 hatası genelde directX sürümü yüksek veya düşük olduğundan verir. Sen ilk olarak tüm directx sürümlerini kaldır sonra en güncel sürümü yükle tekrar dene…

 33. hocam iyi günler öncelikle i5-4460 3.20GHz ,16 gb ram ve R7 265 tahmini kaç fps alırım yada açar mı?

 34. ryzen 5 3550h, 8 gb ddr4 ram, gtx 1050ti 4 gb. Tahmini olarak hangi ayarlarda kaç fps alırım ?

 35. Amd rx580 8 gb ekran kartım ve 8 gb ram var ama ayarlar düşük olsada oyundan düşüyorum bunun sıkıntısı nedir

 36. MSI RX470 GAMING X 4G 4GB GDDR5 256Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı
  AMD A10 7890K R7 4 ÇEKİRDEK 4.1 İŞLEMCİ
  24 GB RAM ddr3 1600 mhz ram
  1 TB HARDDİSK
  240 GB SSD VAR.
  24 inç 75 hz ekran
  OYUN VE İŞLETİM SİSTEMİ SSD YE KURULU
  Buna rağmen oyun 60 fps geçmiyor.Sistem mi yetersiz yoksa ayarlarda mı bir sıkıntı olabilir

  1. Düşük ayarlarda ortalama 100FPS, yüksek ayarlarda ortalama 50-60 FPS alırsın.

 37. ustadım merhaba 16 gb ram nvidia geforce gtx 570 ekran kartı AMD ryzen 7 1700 eight core processor işlemci directx sürüm 12 cod warzone yi kaldırır mı teyit eder misin

  1. Ortalama bir FPS değeri bile vermej zor. Fakat kasacağını söyleyebilirim. Düşük ayarlarda belki 25 FPS verebilir.

 38. Hocam Amd fx-6100 GTX 750 Tİ 8GB Ram ile düşük ayarlarda ortalama kaç fps alabilirim ve çok drop girer mi sizce ?

  1. Düşük ayarlarda açık alanda 20-30 fps arasında kapalı alanlarda(bina vb.) 30-50 fps arasında alırsın.

 39. abi lütfen cevap ver benim ekran kartım dandik bir ekran kartı açar mı acaba
  ekran kartı=MSI N730 4GD3V2 DDR 128bit NDIDIA
  işlemci=i5 9. nesil 9400F 2.90 GHZ
  16 gb ram
  500gb ssd + 500 gb harddisk

 40. AMD RYZEN 3 3100 3.9ghz
  Corsair 8 gb ram 3000 mhz
  Msi a320m pro anakart
  Asus rtx 560 ekran kartı
  Düşük ayarlarda 60 ı zorlarmıyım hocam?

 41. ryzen 3 3200g 3.60ghz
  8gb 3200mhz ram
  rx570 pulsefire 4gb ddr5 192 bit ekran kartı
  sistem bu ama ssd ‘imde 100gb yer var bu sistemle oynarken minumum ayarda arada drop yıyorum sızce sorun ssd mi işlemci mi ?

 42. amd 3 3100 3.6 ghz + rx 550 4 gb gpu + 8 gb 3200 mhz ram + 600 watt psu + a320s2h anakart. oynatır mı bu oyunu

 43. FX8300 3.6 ghz O.c çekili
  ASUS GTX 750 Ti 2GB
  ASUS m5A78l-M/USB3 ANAKART
  1333 mhz 3×4 = 12 GB RAM
  Dostum bu sistemle ortalama kaç fps oynarım hangi ayarda? Şuan indiriyorum fakat düzgün bir benchmark yapan bulamadım..

 44. Hocam merhaba
  Amd ryzen 5 3600x
  Msi geforce 1660s 6 gb
  16 gb ram
  Ortalama grafik seviyesi ve fps ortalama ne olur ona gore pc toplayacağım

 45. Merhabalar;

  Amd ryzen 5 3600
  Msı Radeon Rx570 8 gb
  Ram 16 gb 3200 mhz

  Acaba nasıl bir performans alırım teşekkürler.

 46. Tekrar merhabar ayrıca ek olarak;

  win 10 pro 64 bit işletim sistemi
  asrock fatal1ty b450 gaming-itx/ac socket am4, ddr4 3466mhz+ Anakartım mevcut.

 47. Intel(R) Core(TM) i5-5200U CPU @ 2.20GHz 2.20 GHz
  16 gb 1600mhz ram
  nvidia geforce 930m 2 gb
  nasıl bir performans alabilirim

 48. amd ryzen 5 3500×6-core processor 3.60
  ekran karıt 1650 ti
  ram 8 ,
  kaç fps alırım

 49. Hocam benim PC özelliklerim şöyle nasıl bir performans sergiler?

  AMD Ryzen 5 2600
  GeForce GTX 1650 4GB 128Bit
  Ram 16GB
  SSD 480GB

  Bana ortalamada 70FPS versin yeter.

 50. merhaba
  ryzen 5 2600
  rx 570 8gb
  ram 8 gb
  özellikli bilgisayarımda açarken fatal hatası veriyor giremiyorum ne yapmam lazım teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Oyuncu Ekipman Çekilişi
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE EDİYORUZ!
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE!
ÇEKİLİŞE KATIL!