Tiktok Takipçi Satın Al

Discord Nitro Kodları Nasıl Gönderilir ve Kullanılır?

Discord Nitro Kodları Nasıl Gönderilir

Bir arkadaşınıza Discord Nitro hediye etmek ister misiniz? Yoksa hediyenin alıcı tarafında mısınız? Durum ne olursa olsun, Discord Nitro kodlarındaki rehber burada!


Discord Nitro, size özel emojiler, daha büyük yüklemeler, profil özelleştirme ve daha fazlası gibi avantajlar sağlayan ücretli Discord aboneliğidir. Discord takıntılı arkadaşınız için mükemmel bir hediye olur.

Birisine Discord Nitro nasıl hediye edileceğini ve alıcı olarak bir Discord Nitro kodunun nasıl kullanılacağını açıklayacağız.

Discord Nitro Nasıl Hediye Edilir?

Discord Nitro Kodları Nasıl Gönderilir ve Kullanılır?

İlgili Makaleler

Birisine Discord Nitro ve Nitro Classic’e aylık ve yıllık abonelik hediye edebilirsiniz. Bu tek seferlik bir hediyedir, yani abonelik otomatik olarak yenilenmez. Hediyeyi satın aldığınızda Hediye Envanterinizde saklanır.

Discord Nitro’yu masaüstünde hediye etmek için:

Discord Nitro Kodları Nasıl Gönderilir ve Kullanılır?

 • Sol alttaki dişli çark simgesini tıklayın
 • Sol menüden Discord Nitro’ya tıklayın
 • Hediye dolu Ahenksizlik Nitro için tıklayın Hediye üstündeki. Alternatif olarak, hediye ikilik var Nitro Klasik, aşağı kaydırarak Nitro Klasik bölümünde tıklamanız Hediye
 • Birini seçin bir yıl veya bir ay ve tıklama Seç . İlki, bireysel ayları satın almaya kıyasla %16’lık bir tasarrufu temsil eder
 • Senin seçin ödeme yöntemi ve şartları kabul
 • Hediye satın al ‘ı tıklayın
 • Kopyalayıp doğrudan alıcınıza gönderebileceğiniz bir hediye bağlantısı alacaksınız

Discord Nitro’yu mobil cihazınızda hediye etmek için: 

Discord Nitro Kodları Nasıl Gönderilir ve Kullanılır?

 • Menüyü açmak için sağa kaydırın
 • Kullanıcı Ayarları ‘nı açmak için sağ alttaki profil resminize dokunun
 • Nitro Ayarlarının altında Nitro Hediye Verme’ye dokunun
 • Hediye etmek istediğiniz Nitro’yu seçin ve ödeme sürecini takip edin
 • Kopyalayıp doğrudan alıcınıza gönderebileceğiniz bir hediye bağlantısı alacaksınız

Discord Nitro Hediyelerinizi Nasıl Yönetirsiniz?

Bir Discord Nitro hediyesi satın aldığınızda, Hediye Envanterinizde görünecektir ( Kullanıcı Ayarları aracılığıyla erişilebilir ).

Her hediye linki sadece 48 saat aktiftir. Bu süreden sonra birisi bağlantıyı kullanmaya çalışırsa hediyeyi kullanamaz. Bu, istenmeyen hediye bağlantı paylaşımını önlemek içindir.

Discord Nitro Kodları Nasıl Gönderilir ve Kullanılır?

Hediye Envanterinizde, satın aldığınız Hediyelerin bir listesi bulunur . Burada birine göndermek için hediye bağlantısını kopyalayabilir veya bağlantıyı yanlış kişiye gönderdiyseniz ve süresinin dolmasını istiyorsanız İptal edebilirsiniz.

Bir hediyeyi iptal etmek onu yok etmez. Hediye için yeni bir bağlantı oluşturmak için Bağlantı oluştur’u seçmeniz yeterlidir.

Discord Nitro Hediyesi Nasıl Kullanılır?

Birisi sana Discord Nitro mu gönderdi? Harika! Kullanmadan önce, öncelikle doğru Discord hesabında oturum açtığınızdan emin olun. Hediyeler kullanıldıktan sonra başka bir hesaba aktarılamaz.

Discord Nitro Kodları Nasıl Gönderilir ve Kullanılır?

Hediye bağlantı DM veya bir sunucu üzerinden gönderilen edilmişse, tıklayın Kabul > Kabul ediyorum . Hediyenin uygulandığına dair bir onay göreceksiniz.

Alternatif olarak, hediye URL’sini Discord dışında aldıysanız, bağlantıya tıklayın, Discord’a giriş yapın (gerekirse) ve Hediyeyi kabul et ‘e tıklayın.

Hediye zaten kullanılmışsa, kabul düğmesi grileşir ve “Bu hediye zaten talep edildi” mesajını okur.

Discord’a Zaten Abone Olursanız Ne Olur?

Halihazırda aktif bir Nitro aboneliğiniz varsa, hediye hesap kredisi olacaktır. Bunları Abonelikler bölümünde ( Kullanıcı Ayarları içinde ) görebilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
3
+1
3
+1
0
+1
1
+1
1

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu