Tiktok Takipçi Satın Al

Discord Emoji Paketi İndirebileceğiniz Siteler (Detaylı)

Discord sunucularınız için indirebileceğiniz discord emoji paket sitelerini paylaşıyoruz.

Discord Emoji paketi ile Discord’da emoji kullanabilir ve bu emojilerle sohbet odanıza renk katabilirsiniz. Bu paketimizin içeriğinde binlerce farklı eğlence vb. amaçlı emojiler bulunmaktadır.

Sunucu içerisinde ki arkadaşlarınıza farkınızı ve tarzını belli edebileceğiniz bu emoji paketimizi tamamen ücretsiz olarak sizlerin kullanımına sunuyoruz.


Discord’daki emojiler, kullanıcıların duygularını kısa ve basit bir şekilde ifade etmelerini sağlar. İnsanların kelimeleri kullanmadan ve başkalarını rahatsız etmeden düşüncelerini konuşmalarını sağlar.

Bu nedenle emojiler tüm sosyal platformlarda tüm dünyada insanlar tarafından tercih edilmektedir. Kendi Discord emojinizi oluşturmayı seçebilir veya emojiyi web sitelerinden indirebilirsiniz. Ayrıca Discord emoji yapma içeriğimize de göz atarak kendi özel emojilerinizi oluşturabilirsiniz.

Burada Discord emojilerinden ve Discord emojis herkes tarafından ücretsiz olarak indirilebileceği web sitelerinden bahsedeceğiz.

Discord Emojileri İndirin

Varsayılan olarak ve farklı klavye uygulamalarında bir dizi emoji mevcuttur. Ama bu çoğu insan için yeterli değil. İfade edebilmek için çevrimiçi web sitelerinden indirilebilen çok daha fazla emojiye ihtiyaç duyulacaktır. Burada, Discord emojisinin herhangi bir cihaza ücretsiz olarak indirilebileceği bazı web sitelerini listeleyeceğiz.

Emoji indirebileceğiniz web siteleri listesi;

 • Emoji.gg
 • Animated Emojis
 • Discord.st
 • Discordservers.me
 • Giphy
 • Getemoji
 • Tenor
 • Animated images

Emoji.gg

Discord Emoji Paketi İndirebileceğiniz Siteler (Detaylı)

Emoji.gg, kullanıcılarının doğrudan Discord ile bağlantı kurmasına ve emojiyi doğrudan Discord uygulamasından kullanmasına olanak tanır. Bu site aynı zamanda kullanıcıların Maker seçeneğini kullanarak emojilerini oluşturmalarına da olanak tanır.

Emoji.gg Web Sitesi

Animated Emojis

Discord Emoji Paketi İndirebileceğiniz Siteler (Detaylı)

Adından da anlaşılacağı üzere daha çok hareketli emojilerin yer aldığı bir web sitesidir. Çok büyük bir emoji koleksiyonu olmasına rağmen, bu büyük listeden belirli emojileri seçmek zor. Bu sitedeki emojiler tek bir tıklama ile indirilebilir. Ancak Discord emojileri olarak kullanmak için bunların Discord’a ayrıca yüklenmesi gerekir.

Animated Emojis Web Sitesi

Discord.st

Discord Emoji Paketi İndirebileceğiniz Siteler (Detaylı)

Bu web sitesinde emojiler doğrudan kişinin cihazına indirilemez, bunun yerine Discord kimliğinizi kullanarak giriş yapabilir ve emojileri doğrudan kullanabilirsiniz. Bu platformda kişiselleştirilmiş Discord emoji paketinizi oluşturabilir ve bunları istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Discord.st Web Sitesi

Discordservers.me

Discord Emoji Paketi İndirebileceğiniz Siteler (Detaylı)

Beğendiğiniz belirli emojileri arayabilir veya web sitesinin sağladığı kategorilere göz atabilirsiniz. Animasyonlu ve animasyonsuz emojiler arasında geçiş yapmak için kullanılabilecek bir sekme de vardır. Bu web sitesi, kişiselleştirilmiş bir sunucu oluşturmanıza ve at’a emoji eklemenize olanak tanır ve bu emojiler, bu siteden Discord’a giriş yapılarak doğrudan kullanılabilir.

Discordservers.me Web Sitesi

Giphy

Discord Emoji Paketi İndirebileceğiniz Siteler (Detaylı)

Bu sitedeki emojiler, kullanıcıların kolaylığı için kullanışlı bir şekilde sıralanmıştır. Bu sitenin sunduğu tüm özelliklere erişmek için önce giriş yapmanız gerekir. Emojiler tercihinize göre indirilebilir ve Discord’a yüklendikten sonra Discord emojisi olarak kullanılabilir.

Giphy Web Sitesi

Getemoji

Discord Emoji Paketi İndirebileceğiniz Siteler (Detaylı)

Getemoji, çok daha az ilgi çekici Discord emojilerini indirmek için kullanılabilecek basit bir ortak sitedir. Duyguların temel ifadesi için birçok emoji sağlayan bir web sitesidir. Bu araca hiçbir sosyal uygulama bağlı değil. Basit bir kopyala-yapıştır yöntemi, bu emojilerin Discord, Facebook vb. sosyal medya platformlarında nasıl kullanılabileceğidir. İlgilendiğiniz emojileri kolayca bulabilmeniz için bir arama çubuğu vardır.

Getemoji Web Sitesi

Tenor

Discord Emoji Paketi İndirebileceğiniz Siteler (Detaylı)

Tenor, sosyal medya platformlarında kullanılmak üzere çok sayıda GIF emojisi sunan çevrimiçi bir sitedir. Bu web sitesi, hissettiklerinizi komik bir şekilde ifade etmek için kullanılabilecek tüm emoji kategorilerinden oluşur. Tenor, herhangi bir sosyal uygulamaya erişime izin vermez ve emojiler yalnızca doğrudan cihazınıza yüklenebilir. Aynı anda on emojinin yüklenmesine izin verir ve Windows, Mac ve Android kullanıcıları tarafından erişilebilir.

Tenor Web Sitesi

Animated images

Discord Emoji Paketi İndirebileceğiniz Siteler (Detaylı)

Son web sitemizde kullanıcılarına binlerce hareketli Gif, hareketli resim ve animasyon sunan bir web sitesidir. Aralarından seçim yapabileceğiniz geniş bir emoji kategorisi var ve Discord emojileriniz asla bitmeyecek. Emojiler, uygulamaya yüklendikten sonra doğrudan indirilebilir ve Discord animasyonlu emojiler olarak kullanılabilir veya URL kopyalanabilir. Tek tıklamayla indirme seçeneği, bu sitedeki Discord emojilerini indirmeyi kolaylaştırır.

Animated Images Web Sitesi

Discord Emoji Nasıl Eklenir?

Discord’a emoji eklemek oldukça basit ve saniyeler içerisinde adım adım yol izlenerek yapılabilecek bir işlemdir.  Hadi sizlerle beraber bu işlemleri sırasıyla nasıl yapabileceğimizi öğrenelim!

 • Adım 1: ‘’Sunucu ayarları’’ sekmesine gidin.
 • Adım 2: ‘’Emoji’’ sekmesini açın.
 • Adım 3: ‘’ Emoji Yükle’’ seçeneğine tıklayın.
 • Adım 4: Vermiş olduğumu linkteki dosyayı klasöre çıkartın ardından açılan sekmede o klasörü seçin

İşte bu kadar! Emojileri artık sunucunuzda istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Discord, kullanıcılarının insan grupları oluşturmasına ve onlarla kolay ve ilginç bir şekilde iletişim kurmasına olanak tanıyan bir sosyal uygulamadır. Bu gruplar aile grubunuz, arkadaş grubunuz, sporla ilgili, işle ilgili veya başka herhangi bir grup olabilir.

Discord Emoji Paketi İndirebileceğiniz Siteler (Detaylı)

Discord Nedir?

Discord, oyuncular için harika olan ücretsiz bir sesli ve yazılı sohbet uygulamasıdır. Konsollarda yerleşik sesli sohbetten çok daha kullanışlıdır ve daha fazla özellik sunar. Discord, Windows, MacOS, Android, iOS, Linux ve web tarayıcılarında kullanılabilir. Hangi oyunu oynarlarsa oynasınlar arkadaşlarınızla sohbet edebilmeniz için birden fazla platformu destekler.

Tarayıcınızı kullanmak yerine Discord’un masaüstü uygulamasını bağımsız bir program olarak da kullanabilirsiniz. Bu, önce tarayıcı sürümünde oturum açmak zorunda kalmadan tüm kişi listelerinize erişmenizi ve doğrudan mesaj göndermenizi kolaylaştırır.

Birden fazla uygulama veya hizmet (Skype gibi) kullanmak zorunda kalmadan her oyun için ayrı sunucular oluşturmanıza olanak tanıdığından, sizden farklı oyunlar oynayan arkadaşlarınızla iletişim kurmak için kullanışlıdır.

Discord’un ilk başlarda ki çıkış amacı aslında birlikte oynayabilecekleri ve oyunları tartışabilecekleri topluluklar oluşturmak isteyen oyuncular arasında bir sohbet ortamı yaratmaktı. Sesli bir iletişim uygulaması olmasına rağmen Discord kullanıcıları görüntülü sohbet edebilir ve birbirlerine mesaj gönderebilirler. Discord bir video-chat uygulaması değildir; yalnızca sesli bir platformdur. Ama görüntülü konuşma ve ekran paylaşma gibi özellikleri de bünyesinde barındırmaktadır.

Başkalarıyla ne tür içerik paylaşmak istediğinize bağlı olarak farklı türde sunucular oluşturabilirsiniz. İster oyun ister genel ilgi alanları ( müzik, sanat veya spor takımları ) gibi konular olsun istediğiniz her alanda sunucular oluşturabilir ve ardından sunucunuza katılmakla ilgilenebilecek kişileri davet edip sosyalleşebilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
1
+1
0
+1
2
+1
1

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu