Tiktok Takipçi Satın Al

Assassin’s Creed Odyssey Duyuruldu! Hakkında Her Şey

Ubisoft’un sevilen oyun serisi Assassin’s Creed’e yeni bir üye daha katıldı. E3 2018 oyun fuarında Ubisoft Assassin’s Creed Odyssey’ı duyurdu. Gelin Assassin’s Creed Odyssey hakkında bilinen tüm detaylara yakından bakalım.

Geçtiğimiz yıl başarılı olan Origins’in ardından, Assassin’s Creed Odyssey bu kez Antik Yunan macerasını yaşayacağız. Assassin’s Creed Origins oldukça iyi bir başarı elde etmişti. E3 2018’de de Assassin’s Creed Odyssey isimli yeni oyun tanıtıldı. Assassin’s Creed: Odyssey, oyuncuların Peloponez Savaşı sırasında ister Yunan tarafında, ister Sparta tarafında olabilmelerine imkan tanıyor. Hikaye, oyuncuların seçtiği tarafa göre değişiklik gösteriyor. Bu da bir anlamda oyunun keyfini ve oynanabilirliğini arttırmış oluyor.


Yunan mitolojisi ve tarihinden güç alan Odyssey, deniz savaşları üzerine duracak. Serinin Origins ile rekabetçi bir yapıya dönüştüğünü düşünürsek, bu kez çok daha zor bir AC deneyimi bizleri bekliyor diyebiliriz. Oyunda Antik Yunan’da geçecek oyunda bu defa ana karakter olarak iki seçeneğimiz bulunacak. Kadın karakterimiz Kassandra veya erkek karakterimiz Alexios arasında bir seçim yapmak mümkün hale geliyor. Origins oyununa göre RPG temasını daha da öteye taşıyor.

:: Assassin’s Creed Odyssey Oyun İçi Görselleri

[Modula id=’7′]

Black Flag‘in kalbini oluşturan gemi savaşları, Odyssey ile bir kez daha ön plana çıkıyor. Gemimizi özelleştirebilecek, tayfamıza yeni insanları katabilecek ve kendimize özel bir taktik geliştirebileceğiz.

[ilgiliicerik icerik_id=”19115″]

E3 2018’de birde oynanış videosu yayınlandı. Assassin’s Creed Odyssey‘de300 kişiye varan savaşlara dalıp düşmanları süpürmeye çalışacağız. Assassin’s Creed: Odyssey, 5 Ekim tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak. Oyun, Uplay’de 209 TL fiyat etiketi ile ön satışa sunuldu. Henüz PC sistem gereksinimleri açıklanmadı.

:: Assassin’s Creed Odyssey Oynanış Videosu!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu