Tiktok Takipçi Satın Al

Cinsel Saldırıyla Suçlanan Cristiano Ronaldo, FIFA 19’un Kapaklarından Silindi

2018’in son aylarına doğru Cristiano Ronaldo, bir kadınla rızası dışında cinsel ilişkiye girdiği ortaya atılmıştı. Bu konunun üzerinden ortalama 2 ay geçti ve EA’dan bir yenilik geldi.

Bu iddia ile birlikte konu mahkemelere kadar taşınmıştı. Sonucunda ise EA, bütün tanıtım materyallerinden, reklam afişlerinden ve pek çok yerde Ronaldo’yu çıkarmıştı.


Bu kadar şeye rağmen EA, konuyla ilgili bir açıklama yapmadı ve sessiz kalmaya çalışmıştı. EA şimdi ise Cristiano Ronaldo’yu kullanmadığı FIFA 19’un yeni kapağını Twitter üzerinden oyunculara paylaştı. Ronaldo, FIFA 19un kapağından kaldırılmış oldu.

[sp-related style=”dark” id=”20597″]

Cinsel Saldırıyla Suçlanan Cristiano Ronaldo, FIFA 19’un Kapaklarından Silindi

EA, resmi Twitter hesabı üzerinden FIFA 19’un yeni kapak görselini oyuncular ile paylaştı. “16 takım, maç, 3 potansiyel şampiyon ve 1 yeni FIFA 19″


EA, FIFA 19 yeni kapağında Kevin de Bruyne, Neymar ve Paulo Dybala’yı kulandığını görüyoruz. Böylelikle Ronaldo’yu devredışı bırakmış oldu. Cristiano Ronaldo son dakikada gerçekleşen transfer ile birlikte hikaye modundaki işleyişi de terse düşürmüştü. Hatta transferden önce Real Madrid formalı Ronaldo kapaklarda, posterlerde yer alırken bir hafta sonrasında Juventus takımına transfer olması EA’yı oldukça zora soktuğunun da altını çizelim.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu