«
Cinsel Saldırıyla Suçlanan Cristiano Ronaldo, FIFA 19’un Kapaklarından Silindi Oyun Haberleri

2018’in son aylarına doğru Cristiano Ronaldo, bir kadınla rızası dışında cinsel ilişkiye girdiği ortaya atılmıştı. Bu konunun üzerinden ortalama 2 ay geçti ve EA’dan bir yenilik geldi.

Bu iddia ile birlikte konu mahkemelere kadar taşınmıştı. Sonucunda ise EA, bütün tanıtım materyallerinden, reklam afişlerinden ve pek çok yerde Ronaldo’yu çıkarmıştı.

Bu kadar şeye rağmen EA, konuyla ilgili bir açıklama yapmadı ve sessiz kalmaya çalışmıştı. EA şimdi ise Cristiano Ronaldo’yu kullanmadığı FIFA 19’un yeni kapağını Twitter üzerinden oyunculara paylaştı. Ronaldo, FIFA 19un kapağından kaldırılmış oldu.

  • Cinsel Saldırıyla Suçlanan Cristiano Ronaldo, FIFA 19’un Kapaklarından Silindi Oyun Haberleri

    Ronaldo’nun Juventus Transferi FIFA 19’u Zor Durumda Bıraktı!

Cinsel Saldırıyla Suçlanan Cristiano Ronaldo, FIFA 19’un Kapaklarından Silindi Oyun Haberleri

EA, resmi Twitter hesabı üzerinden FIFA 19’un yeni kapak görselini oyuncular ile paylaştı. “16 takım, maç, 3 potansiyel şampiyon ve 1 yeni FIFA 19″


EA, FIFA 19 yeni kapağında Kevin de Bruyne, Neymar ve Paulo Dybala’yı kulandığını görüyoruz. Böylelikle Ronaldo’yu devredışı bırakmış oldu. Cristiano Ronaldo son dakikada gerçekleşen transfer ile birlikte hikaye modundaki işleyişi de terse düşürmüştü. Hatta transferden önce Real Madrid formalı Ronaldo kapaklarda, posterlerde yer alırken bir hafta sonrasında Juventus takımına transfer olması EA’yı oldukça zora soktuğunun da altını çizelim.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *