Yeni Tomb Raider Oyunu: Shadow of the Tomb Raider

Tomb Raider serilerinin baş rolü efsane kadın karakter, Lara Croft, 16 Mart Cuma günü sinemada izleyenleriyle buluşuyor. Ayrıca yeni Tomb Raider oyunu bugün duyuruldu. Türkiye saatine göre saat 09:00 gibi tanıtımı duyurusu gerçekleşti. Yeni oyunun ismi ise Shadow of the Tomb Raider olduğu kesinleşti.

Tomb Raider serisinin bir sonraki oyunu yarın yani 15 Mart’ta yani bugün Türkiye saatiyle 09: 00’da resmi olarak açıklandı. Resmi olarak Shadow of the Tomb Raider duyurulmuş oldu. Tomb Raider‘ın resmi web sitesinde de oyunun duyurusu hakkında bilgi mevcut. Oyunun çıkış tarihi ve hangi platformlara geleceği hakkında olamk üzere oyun hakkındaki merak edilen hemen her bilgiyi içeriyor. Yapımcı şirket, Square Enix‘in 27 Nisan için planlanan daha ayrıntılı bir açıklama planı da olduğu düşünülüyor.

[ilgiliicerik icerik_id=”13397″]

Yeni Tomb Raider Oyunu: Shadow of the Tomb Raider

Shadow of the Tomb Raider‘ın çıkış tarihi ise merak edilen sorulardan biri idi. Web sitesinde de o sorunun cevabı verilmiş durumda. 14 Eylül 2018’de oyun raflarında yerini alacak. Shadow of the Tomb Raider ile ilgili oyundan görsel paylaşılmadı. Ancak şuanlık ilk Trailer videosu YouTube üzerinden paylaşıldı. Web sitesinde ilk Trailer ve Shadow of the Tomb Raider’ın logosunu görmekteyiz. Yayınlanan Trailer videosu 20 saniyeden oluşuyor.

Lara Croft’ın Tomb Raider’ı olarak belirleyici anını yaşamanız için gerçekten iyi bir oyun ile birlikte geliyor. 14 Eylül 2018 tarihinde Xbox One, PlayStation 4 ve PC‘de oynanabilecek olan Shadow of the Tomb Raider’ın ilk Trailer’ını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni Tomb Raider Oyunu: Shadow of the Tomb Raider

Göz atın:   PUBG Yeni Haritası "Karakin" Yolda: PUBG 6.1 Güncellemesi
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu