TeknoDiot
     
     
     

Steam Fiyatı 31 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz

Steam Fiyatı 31 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz

Ücretsiz oyun haberlerine tüm hızımız ile devam ediyoruz. Epic Games Store’da  31 TL değerindeki oyun ücretsiz. İşte tüm detaylar.

Ücretsiz oyunu herkes sever, bu haberimizde de Steam fiyatı 31 TL olan What Remains of Edith Finch oyunu Epic Games Store’da tamamen ücretsiz sunuldu. Oyun hakkın bazı bilgileri verelim size. 10-24 Ocak tarihlerine kadar ücretsiz olacak olan What Remains of Edith Finch‘i nasıl alabileceğinizi bu haberimizde bahsettik.

[sp-related style=”light” id=”34975″]

:: What Remains of Edith Finch Oyunu Hakkında

Steam Fiyatı 31 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz

2018 BAFTA Oyun Ödüllerinde En İyi Oyunun yanı sıra, GDC 2018 Seçim Ödüllerinde En İyi Anlatı ödüllerini, 2018 SXSW Oyun Ödüllerini ve 2017 Oyun Ödüllerinde En İyi Anlatı ödüllerini, Edith Finch’in Kalıntıları, bir aile hakkında garip bir masal koleksiyonu Washington eyaleti.

Edith olarak, devasa Finch evini keşfedeceksiniz, aile geçmişini araştırırken hikayelerini araştırıyor ve ailesinde neden hayatta kalan son kişi olduğunu anlamaya çalışıyorsunuz. Bulduğunuz her hikaye, uzak bir geçmişten günümüze kadar değişen hikayelerle yeni bir aile üyesinin ölümünü yaşadıkları günü tecrübe etmenizi sağlar.

Hikayelerin oynanışı ve tonu, Finches’in kendisi kadar çeşitlidir. Tek sabitler, her birinin birinci şahıs bakış açısıyla oynanması ve her hikayenin bu ailenin ölümüyle sona ermesidir. Sonuçta, etrafımızdaki engin ve bilinmeyen dünya tarafından aldatılmanın ve şaşırtılmanın nasıl bir his olduğunu bir oyun. Birinci şahıs boyama oyunu The Unfinished Swan’ın arkasındaki ekip olan Dev Sparrow tarafından düzenlendi.

:: What Remains of Edith Finch Sistem Gereksinimleri

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows Vista SP2 64-bit or later
  • İşlemci: Intel i3 2125 3.30 GHz or later
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 750/AMD Radeon 7790 or later
  • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

:: What Remains of Edith Finch Oyununa Nasıl Sahip Olabilirim?

Fortnite’ın yapımcı firmasının çıkarttığı Steam‘e rakip platformu Epic Games Store’da 40 TL değerindeki bu oyun oyunculara ücretsiz sunuldu. İlk olarak Epic Games Store hesabı açıyoruz hesabınız varsa direk bu bağlantıdan oyunun sayfasına ulaşıyoruz. Sonrasında “Free” butonu çıkacak. Bu butona bastığınız zaman sizden Epic Games hesabınıza giriş yapmanız beklenecek. Hesabınız varsa giriş yapın, yoksa hemen hesap oluşturabilirsiniz.

Epic Games Store uygulamasını masaüstü sürümünü indirirseniz bilgisayara oyunu aldıktan sonra kurmanız daha rahat olacaktır.  “ödeme” ekranı çıkacak. Kart bilgisi gibi hiçbir bilgi girmenizi gerektirmeyecek ekrandaki işleminizi tamamladıktan sonra oyununuzu Epic Games Launcher üzerinden oyunu kütüphanenize ekleyip, isterseniz PC’nize yükleyebilirsiniz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Far Cry 5 Bugün İtibariyle (27 Mart 2018) Piyasaya Sürüldü

Serhan Durgutlu

UFC 3 Ne Zaman Çıkacak?

Buğra Noyan

TFT: Teamfight Tactics Mobil Güncellemesi

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.