Oyunculara Müjde: Destiny 2 Ücretsiz!

Oyunculara Müjde: Destiny 2 Ücretsiz Oluyor!

Abone Ol 

Oyunculara Müjde: PlayStation 4 Sahiplerine Destiny 2 Bu Hafta Sonu Ücretsiz. İşte konu hakkındaki tüm detaylar.

takipçi satın al
takipçi satın al

Destiny 2’nin bu hafta sonu PlayStation 4 sahibi PS Plus üyelerine ücretsiz olacağını ve isteyenlerin oyunu %50 indirimle kalıcı olarak satın alabileceğini duyurdu. Eğer ücretsiz demoyu dener ve daha sonra oyunu satın alırsanız, demodaki tüm ilerlemeniz ana oyuna aktarılacaktır.

Oyunculara Müjde: Destiny 2 Ücretsiz Oluyor!

29 Haziran 2018 10:01’de başlayacak olan Destiny 2 PlayStation 4 ücretsiz etkinliği 2 Temmuz 2018 saat 20:01’de ise son bulacak.

Oyunculara Müjde: Destiny 2 Ücretsiz Oluyor!

Destiny 2 oyunu 6 Eylül 2017‘de ilk defa piyasaya sürüldü. Birinci şahıs nişancı türünde bir oyun olan Destiny 2’yi Activision yayınladı. Oyun PlayStation 4, Xbox One ve Microsoft Windows platformlarına uygun olarak hazırlanmıştır. Grafikleri, gerekse oyun içinde oyunculara yaşattığı aksiyon ile Destiny 2, shooter oyun sevenlerin fazlasıyla memnun kalacağı oyunlardan biri. Oyunun tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Göz atın:   Rocket League’e Yeni Güncelleme Geliyor!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!