Tiktok Takipçi Satın Al

Gameforce, Metin2 PvP Videosu Çeken YouTuber’lara Telif Attı! (Güncellendi)

Uzun zamandır oyun sektörünün içinde olan bir oyuncu olarak son zamanlarda izlenmelerin arttığı Metin 2 PVP oyun videolarının sonu geldi diyebiliriz.

Uzun bir süredir Metin 2 GM ekibi tarafından youtuberlara uygulanan baskının sonrasında Gameforce Metin 2 PvP videosu paylaşan youtuberların videolarına telif attı. Yapılan bu telif işlemi sonrasında youtuberlar Gameforce tarafına isyan etmeye başladı.

Telif şoku!


Gameforce, Metin2 PvP Videosu Çeken YouTuber'lara Telif Attı! (Güncellendi)

İsyanlar hakkında şuanda Gameforce tarafından herhangi bir açıklama yapılmasa da benimde yakından takip etmiş olduğum “Uçan Boğa” Youtube kanalı şuan itibariyle tüm videolarını kaldırmış veya gizlemiş bulunuyor.

Son gelen duyumlara göre youtube kanallarındaki videoları kaldırılan youtuberların bir hafta içine kanallarınında kapatılma riskinin olduğu belirtiliyor. Konu hakkında edindiğimiz yakın bilgiler doğrultusunda sizleri de bilgilendireceğiz.

İlgili Makaleler

Güncelleme 1

Uçan Boğa Youtube kanalının topluluk kısmında aşağıdaki metni paylaştı. Bu paylaşım olayın ciddiyetini ve boyutunu anlatıyor.

Gameforce, Metin2 PvP Videosu Çeken YouTuber'lara Telif Attı! (Güncellendi)

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu