bayigram.com

Korsanlar İş Başında: Hogwarts Legacy Crack Çıktı!

Hogwarts Legacy Crack ücretsiz olarak yayınlandı. DRM koruması oldukça katı olan bu oyunun kırılması büyük ses getirdi.

Harry Potter video oyunu Hogwarts Legacy o kadar popüler ki birçok oyuncu fiyatı ile ilgili konuşmaya devam ediyor. Yılın oyunu için adaylardan biri olan Hogwarts Legacy, 10 Şubat’ta piyasaya sürüldüğünden beri su gibi satıyor.

Hogwarts Legacy Crack Yayında

DRM karşıtı topluluğun önde gelen bir kahramanı var, Empress olarak bilinen bir bilgisayar korsanıdır. Birkaç yıldır Denuvo ve diğer DRM korumalı oyunlara karşı savaş yürütüyor.


Empress ilk olarak 2019’da Red Dead Redemption 2’deki crackle mücadele önlemlerini geçerek epey popüler olmuştuı ve o zamandan beri Mortal Kombat 11 gibi diğer yüksek profilli oyunları cracklemeye devam etti.

Son zamanlarda Empress, Telegram kanalında Hogwarts Legacy’yi planlanandan önce kırmaya yakın olduğunu duyurdu. Bu duyuru, DRM karşıtı topluluğu heyecanla doldurdu. Hogwarts Legacy crack ücretsiz olarak yayınlandı. DRM koruması oldukça katı olan bu oyunun kırılması büyük ses getirdi.

Harry Potter serisinin ve Hogwarts Legacy’nin pek çok hayranı Empress’e desteklerini ifade ettiler. Bu DRM karşıtı hayranlar, oyunun saldırıya uğramış sürümünü parasını ödemek yerine seve seve kullanacaklarını iddia ettiler.

Empress, özellikle Denuvo ve DRM korumalı oyunlara karşı çalışan bir hacker veya korsandır. Neden kraker olarak çalışmaya başladığı sorulduğunda, bunun 2014’teki bir rüyadan kaynaklandığını söylüyor. Dark Souls 2 oyununun etrafına sarılı sayılardan oluşan zincirler gördü.

Dahası, her sayının evrensel olarak ne anlama geldiğini keşfetti. Ona göre, sonunda her şeyi daha net görebileceği bir bölgeye ulaştı ve sonunda zincirler kırıldı. Hogwarts Legacy Crack ile karşımıza çıktı ve Telegram’da crack’i ücretsiz olarak yayınladılar.

TeknoDiot, orjinal oyunları crackli indirip oynamamanız gerektiğini belirtmektedir!!!
Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu