Tiktok Takipçi Satın Al

Yeni Motorola Telefonu “XT2055-2” Ortaya Çıktı!

Model numarası XT2055-2 olan Motorola“ Blackjack ”akıllı telefonun FCC dosyalamasına göre büyük bir bataryaya sahip bütçe veya orta sınıf bir cihaz olması bekleniyor.

FCC’de tespit edilen ‘Blackjack’ kodlu Motorola XT2055-2 telefonu yakında piyasaya sürülebilir. Yeni bir Motorola akıllı telefon, akıllı telefonun masaya getirdiği şey hakkında çok fazla ayrıntı bırakmadan FCC sertifika veritabanında ortaya çıktı.


Akıllı telefon hakkında bulunan en büyük ayrıntı, XT2055-2 model adı taşıyan, 5.000mAh pil ile gelebileceğini belirtirken, teknik özelliklerinde çift bantlı Wi-Fi bulunmayabileceği belirtiliyor. Bu, akıllı telefonun pil ömrüne odaklanan bir giriş seviyesi cihaz olabileceğini ve bu nedenle Motorola altında bir bütçe dizisinin veya muhtemelen ana şirketi Lenovo’nun pil merkezli bir varyantı olabileceğini gösteriyor.

XT2055-2 kod adında yeni Motorola telefonu

FCC dosyalamasına göre, akıllı telefon, çerçeveler dikkate alındığında kabaca 6,6 inç ekran boyutuna dönüşen 175 mm’lik inceliğe sahip olacak.

Yeni Motorola Telefonu "XT2055-2" Ortaya Çıktı!

Bu, özellikler açısından biraz orantısız gibi görünse de, akıllı telefonun, yüksek kapasiteli bir bataryaya sahip orta sınıf bir Motorola akıllı telefon serisinin ‘Max’ varyantı olması mümkündür. Yayın Nashville Chatter , bunun Motorola G8 serisinin bir parçası olmayabileceğini belirtir, çünkü ikincisi genellikle Motorola XT2041 model adı ile birlikte gelir. Şimdiye kadar, Motorola ‘Blackjack’ akıllı telefonun diğer varyantları da tespit edildi, bu da cihazın birden fazla ülkede başlatılabileceğini gösteriyor.

Motorola’nın yapımda çok az cihaza sahip olduğuna inanılıyor, FCC, EEC ve WFA başvuruları yakında piyasaya sürülecek çok sayıda model adını ortaya koyuyor. Bunlar arasında 4.000mAh batarya kullanan Motorola XT2043 yer alıyor. Motorola XT2045, XT2052 ve XT2053 de var, bunların hepsi Motorola ve Lenovo akıllı telefon serileri altındaki farklı dizilere ait gelecek cihazlar olabilir.

:: Samsung’un Köşeden Çentikli Ekran Patenti Ortaya Çıktı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu