Tiktok Takipçi Satın Al

Senna CT

Bu makalemizde size League of Legends Senna karakterinin CT'larını sizlere listeliyoruz. Senna ct, ct senna, lol senna ct...

LoL Senna CT karakterleri nelerdir? Senna, isimli bu karakter oyunda bir diğer ismi ile arındırıcı olarak da bilinmektedir.


Oyunun yazmış olduğu hikayeye göre çocukluğundan beri kendi başına musallat olan kare sisi lanetleyip, interneti ışık muhafızları adı verilen bir kutsal birliğe katılmıştır. fakat buna rağmen bu girişimi başarısız olup kendisi ölmüştür. Sonrasında ise Thresh adlı karakter onu fenerini hapsetmiştir.

Fakat bütün umutlarını yitirmeyip buradan kurtulmayı çabalayan bu karakter, günün birinde bunu başarıp tüm öğrendiklerini kullanarak buradan kurtulmayı başarmıştır. Şimdi ise düşmanlarına karşı içerisinde büyük bir intikam barındırmaktadır. Oyundaki görevi nişancı niteliğinde olan bu karakterin zorluk seviyesi ise orta derecededir. Gelişmiş yetenekleri sayesinde oyun oynayan kişiye apayrı bir zevk vermektedir.

Senna CT Karşı Güçlü Kahramanlar

Senna Karşı Güçsüz Kahramanlar

Senna CT

İlgili Makaleler

Senna Yetenekleri

  • Pasif (Bağışlama): karakter bu yeteneği ile karşı birimlerin ruhlarını hapseder ve bulutlara saldırarak onları tutsak eden bir sise boğar. bu sis karakteri ek olarak saldırı gücü, saldırı menzili ve kritik vuruş ihtimali de kazandırır. Bu sayede karakter yenilmez bir varlığa dönüşür içerisinde bulundurduğu yadigar topu daha uzun sürede ateşlenir ilave hasar verir ve kısa süreliğine hedefin hareket hızının bir kısmını da kendisi kazanır.
  • Deşen Karanlık (Q): karakter bu yeteneği kullandığında Yadigar toplumun çift namusundan ışık ile gölgeden oluşan ve hedefin içerisinden geçen bir ışık benzeri bir saldırı gerçekleştirir. Bu ışının isabet ettiği takım arkadaşları iyileşirken rakiplerine karşı ağır hasarlar verir.
  • Son Kavuşma (W): karakter bu yeteneği kullandığında ileri doğru bir kara sis dalgası gönderir bir rakibe isabet ettiğinde ona yapışır. Kısa bir gecikmenin ardından onu ve onun yakınında bulunan bütün diğer birimleri sabitler.
  • Kara Sisin Laneti (E): karakter bu yeteneği kullandığında silahına biriktirdiği sisi, kendi etrafında bulunan bir fırtınaya dönüştürür. Karanlığı benimser ve hayaleti andırır. Alana giren takım arkadaşları kamuflaja bürünür Bu sayede hayalet olan kendisi ve takım arkadaşları hedef alınamaz buna ek olarak da hareket hızları artar.
  • Gölgelerin Şafağı (R): karakter bu yeteneği kullandığında ölen ışık muhafızlarının kullandığı yadigar taşlarının gücünü çağırarak elinde bulundurduğu topu gölge ışıktan oluşan kutsal bir silaha dönüştürür. Bunun sonucunda da takım arkadaşlarını koruyan ve merkezinde bulunan rakipleri ise ağır hasar veren bir yeteneği oluşturmuş olur.

Evet bu içeriğimizde League of Legends’in önemli karakterlerinden biri Senna yeteneklerine ve Senna CT listesine yakından baktık. Diğer güncel League of Legends haberlerini okumak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Senna CT

Senna CT

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu