Tiktok Takipçi Satın Al

Lucian CT

Bu makalemizde size League of Legends Lucian karakterinin CT'larını sizlere listeliyoruz. Lucian ct, ct lucian, lol lucian ct...

Lucian CT karakterleri nelerdir? Lucian adlı karakter bir diğer ismi ile de infazcı olarak da bilinmektedir.


Oyunun yazmış olduğu hikayeleri bir zamanlar ışık muhafızı olan bu karakter şimdi ise bir hortlak avcısına dönüşmüştür. Peşine düşüp yakalamış olduğu yerde onları kadim çifte tabancası ile birlikte öldürmektedir. Çok acımasız bir hortlak avcısına dönüşen bu karakter önüne çıkan hedeflere aman verdirmemektedir.

Önüne çıkan birimlerin hep seni öldürmeye programların bu karakter yetenekleri sayesinde de oynayanların ağzını açık bırakmaktadır. Acımasız bir karakter olan infazcı hedefine kilitlendiği zaman onu öldürmeden durmamaktadır. Oyun içindeki rolü nişancı niteliğinde olan karakterin zorluk seviyesi ise orta derecededir. Popüler karakterlerden bir tanesi olan bu oyuncu herkes tarafından kullanılmaktadır.

Lucian CT Karakterleri

  • Draven
  • Ezreal
  • Vayne
  • Tristana

Lucian CT

İlgili Makaleler

Lucian Yetenekleri

  • Pasif (Işık Silahşoru): karakter pasif yeteneği sayesinde bir yetenek kullandığı zaman sonraki saldırısı çift vuruş haline gelmektedir. Bu da rakibini alt etme konusunda daha da çok avantaj kazandırmaktadır.
  • Işık Atışı (Q): karakter bu yeteneği kullandığında hedefini delip geçen bir ışık doğrusu fırlatır. Bu sayede rakiplerine art arda hasarlar verebilir.
  • İntikam Ateşi (W): karakter bu yeteneği kullandığında yaptığı Ateş yıldız şeklinde bir patlama meydana getirerek rakiplerin işaretler ve çok kısa bir süreliğine onları yeryüzüne çıkartır. Karakter işaretlediği rakiplerinden saldırdığında kendisinde de bir hareket hızı meydana getirmektedir. Bu sayede hem onlara hasar verirken hem de kendisine artı olarak bir hız kazandırmaktadır.
  • Amansız Takip (E): karakter bu yeteneğini kullandığında hızlıca atılarak kısa bir mesafe boyunca yol kat eder. Önceden yapmış olduğu ışık silahşoru saldırıları Bu yeteneğin bekleme süresinde belli oranlarda azalmaya yol açar.
  • İnfaz (R): karakter son yeteneği olan ünlü fazla kullandığında elinde bulundurmuş olduğu silahlarıyla bir saldırı yağmuru gerçekleştirir. Rakibin çok olduğu alanlarda daha etkili olan bu saldırı yöntemi pek çok kişi aynı anda hasarlar vermektedir. Yoğun ve ağır bir darbe vuran bu karakter rakiplerine zaman tanımamaktadır. Elinde bulundurmuş olduğu silahları sayesinde rakiplerini bir bir alt eden bu karakter onlarda şüphesiz korkuya sebep olacaktır. Sizlerde bu karakter sayesinde takımınızı avantaj kazandırabilirsiniz.

Bu içeriğimizde League of Legends’in önemli karakterlerinden biri Lucian yeteneklerine ve Lucian CT listesine yakından baktık. Diğer güncel League of Legends haberlerini okumak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

 

Lucian CT

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu