Tiktok Takipçi Satın Al

Lulu CT

Bu makalemizde size League of Legends Lulu karakterinin CT'larını sizlere listeliyoruz. Lulu ct, ct lulu, lol lulu ct...

LoL Lulu CT karakterleri nelerdir? League of legends oyununu oynarken oyuncuların karşılarına alacakları veya ”Sizce luluya karşı alınabilecek en iyi şampiyonlar hangileridir?


Ya da lulu’ya karşı alınabilecek çeşitli şampiyonlar ve hangi faktörlere karşı alabilirsiniz? Onu görmek mümkün olmaktadır. Diğer bir şampiyonları da merak eden kullanıcıların özellikle de LoL Counter kategorilerine bakmalarında fayda olacaktır. Daha fazla uzatmadan makaleye giriş yapalım.

Lulu Counter lol karakterlerinden bir tanesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Oldukça tatlı bir görünüşü bulunan bu karakter, genel itibarıyla oyuncular aracılığı ile oldukça beğenilmektedir. LOL oyuncuları, bu aktörlerin zayıf ve güçlü rakiplerini hayli merak etmektedirler. Peki karşısında oldukça zayıf ve güçlü bir konumda bulunan şampiyonlar hangileridir? İşte konu ile ilgili detaylar bu makalede meraklılarını bekliyor.

Lulu counter karakterinin karşısına çıkarılabilecek bir başka şampiyonu çok iyi düşündükten sonra seçmekte fayda olacaktır. Böylelikle oyunu kazanma şansı daha da artış gösterecektir. İlk önce counter ile ilgili genel özelliklerden bahsetmekte fayda olacaktır.

İlgili Makaleler

Lulu counter, dille büyücüsü olma özelliğini taşıyan bir karakterdir. Arkadaşı ve aynı zamanda bir peri olarak da bilinen Lulu ile beraber tarlada dolaşmaktadır. Göz yanılmaları ya da aynı zamanda muhteşem yaratıklar meydana getirmekte oldukça başarılı sayılmaktadırlar. Anlaşılamayacak derecede hızlı bir şekilde gerçeklik durumunu değiştirebilir. Fiziksel dünyanın bütün limitlerini baştan sona kadar inşa etme özelliğine de sahiptir.

Lulu CT Karakterleri

  • Brand
  • Orianna
  • Syndra
  • Soraka
  • Sona

Lulu CT

Lulu Yetenekleri

  • Peri Yoldaş, Pix: Takip ettiği şampiyon her rakip birime saldırdığında, Pix de enerji yüklü büyülü oklar atar. Bu oklar güdümlüdür ama başka birimler tarafından önlerine geçilebilir.
  • Işıltılı Ok (Q): Pix ve Lulu vurduğu bütün rakipleri büyük oranda yavaşlatan, büyü enerjisi yüklü birer ışın gönderir. Bir rakip, ışınların yalnız birinden hasar alabilir.

  • Kapris (W): Bir takım arkadaşı hedef seçilirse, ona kısa süreliğine Saldırı Hızı ve Hareket Hızı kazandırır. Bir rakip hedef seçilirse, onu saldıramayan ya da yetenek ve büyü kullanamayan sevimli bir yaratığa çevirir.

  • Yetiş, Pix! (E): Bir takım arkadaşı hedef seçilirse, Pix’e bu takım arkadaşına kalkan olmasını emreder. Ardından Pix bu takım arkadaşını takip ederek, saldırılarına destek olur. Bir rakibin hedef seçilmesi halinde, Pix’e rakibin üstüne atlayarak hasar vermesini emreder. Ardından, Pix bu rakibi takip ederek, gözden kaybolmamasını sağlar.

  • Vahşi Büyüme (R): Lulu, bir takım arkadaşının boyutlarını büyütürek büyük miktarda ilave can kazanmasına ve yakındaki rakiplerin havaya savrulmalarına yol açar. Sonraki birkaç saniye boyunca, Lulu’nun takım arkadaşı yakındaki rakipleri yavaşlatan bir hareye sahip olur.

Bu içeriğimizde League of Legends’in önemli karakterlerinden biri Lulu yeteneklerine ve Lulu CT listesine yakından baktık. Diğer güncel League of Legends haberlerini okumak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Lulu CT

Lulu CT

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu