Netflix Artık Samsung Akıllı TV Desteğini Bırakacak! - TeknoDiot.com

Netflix Artık Samsung Akıllı TV Desteğini Bırakacak!

Abone Ol 

Televizyonlar gerçekten sık sık değiştirdiğimiz veya yükselttiğimiz cihazlar değildir ancak Netflix gibi uygulamalara erişmek için büyük oranda akıllı TV’nize güvenirseniz bu haber tam sizlik çünkü Samsung’un eski akıllı TV’lerinden birine sahipseniz, Aralık ayına gelindiğinde Netflix için destek kesilecektir.

Netflix tarafından Engadget’e yapılan açıklamaya göre, şirket, “2 Aralık’ta Netflix artık teknik kısıtlamalar nedeniyle az sayıda eski cihazda desteklenmeyecek. Etkilenen tüm üyelere, desteklediğimiz alternatif cihazlar hakkında daha fazla bilgi verdik, böylece Netflix’in tadını çıkarmaya devam edebilecekler. ”

Netflix Artık Samsung Akıllı TV Desteğini Bırakacak!

Samsung’un web sitesinde yer alan bir mesaja göre, “Netflix, 2 Aralık 2019 itibariyle, teknik kısıtlamalar nedeniyle, Netflix akış servisinin artık Samsung dahil olmak üzere bazı tüketici elektroniği cihazlarında desteklenmeyeceğini açıkladı.” Alternatif olarak, Uyumlu cihazların listesini görmek için Netflix sayfasını inceleyin, ancak temelde Samsung’a göre, değişiklik 2010 ve 2011 akıllı TV’lerini etkileyecektir. Etkilenen bir cihaza sahipseniz, ekranınızda bununla ilgili bir mesaj göreceksiniz.

Bununla birlikte, Samsung 2011’den sonra üretilen tüm akıllı TV’lerin etkilenmeyeceğini, bu nedenle Samsung akıllı TV’lerin yeni sahipleri için, iyi olmanız gerektiğini belirtti.

 

Göz atın:   Redmi K20 Serisi 3 Milyon Satışa Ulaştı! Yeni K20 Pro Exclusive Edition 19 Eylül'de Geliyor!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu