Tiktok Takipçi Satın Al

CSGO Sınırsız Mermi Kodu Nedir?

Bu makalemizde sizlere CS:GO'da sınırsız mermi yapabileceğiniz kodu paylaşıyoruz ve nasıl kullanılacağını detaylı olarak anlatıyoruz.

CSGO oynarken mermilerinizin tükenmesinden bıktıysanız ve bu soruna bir çözüm bulmak istiyorsanız, şu anda ihtiyacınız olan ve size yardımcı olacak bilgileri içeren bir metni okuyorsunuz.

Hatta tam olarak doğru yerdesiniz. Bu metinde CSGO için sınırsız mermi sağlayan kodları sizlerle paylaşacağız. Metni okuduktan sonra oyunu oynarken merminiz hiç bitmeyecek ve oyun sırasında merminizi değiştirmek zorunda da kalmayacaksınız. Eğer bu soruna çözüm bulmak istiyorsanız okumaya devam edin.


CSGO hilelerini aktif etmek, sınırsız mermiye sahip olmak oldukça kolay. Yapmanız gereken tek şey aşağıda belirtilen kodları aklınızda tutmak ve en uygun zamanda kullanmak. Böylece oyununuzu oynarken mermi değiştirmekle zaman kaybetmeyecek ve daha hızlı bir şekilde oyununuzu oynayabileceksiniz. Oyunun kullanıcıları tarafından oyunculara tavsiye edilen; bu kodları ilk önce botlara karşı denemeniz. Aksi takdirde problemlerle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

CSGO Hilelerini Aktif Etme: Oyun konsolunu açıp “sv_cheats 1” yazıp daha sonra da sunucuya restart verdiğinizde aşağıda belirtiğimiz sınırsız mermi kodunu yazmamız gerekiyor.

CSGO Sınırsız Mermi Kodu Nedir?

CSGO Sınırsız Mermi Kodu:

Yukarıda belirtilen aşamayı tamamladıktan hemen sonra, sıra sınırsız mermi koduna gelmiş olacak. Yine oldukça basit bir şekilde oyun konsolunu kullanarak “sm_cvar sv_infinite_ammo 1” kodunu kullanırsanız sınırsız mermiye sahip olacaksınız. Eğer kodu kulanıma kapatmak isterseniz yapmanız gereken tek şey; koddaki “1’in” yerine “0” (sm_cvar sv_infinite_ammo 0) yazmanız olacaktır.

Counter-Strike: Global Offensive ya da bilinen kısa adıyla CS:GO, Valve ve Hidden Path Entertainment tarafından geliştirilen çevrim içi birinci şahıs nişancı oyunu. Microsoft Windows, Mac OS X, PlayStation 3, Xbox, Linux üstünde çalışmaktadır.

CSGO Sınırsız Mermi Kodu Nedir?

CSGO Sınırsız Mermi Kodu Nedir?

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu