Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung Galaxy S10 Lite Modeli Geliyor!

Samsung Galaxy S10 Lite modeli yakın zamanda geliyor olabilir! Samsung, yeni Galaxy Lite modeli üzerinde çalıştığı ortaya atıldı.

Samsung Galaxy Note 10 Lite haberini ortaya çıkaran aynı yabancı kaynak, şimdi bir Galaxy S10 Lite akıllı telefonun da piyasada yer alacağından söz etti.


Ancak, bu sefer Galaxy Note 10 Lite detaylarına nazaran Galaxy S10 Lite modeli hakkında daha fazla bilgi ortaya çıktı.

Samsung Galaxy S10 Lite özellikleri nasıl olacak?

Galaxy S10 LiteGalaxy A91‘e benzer şekilde 45W’lık hızlı şarj ve Snapdargon 855 yonga setine sahip olduğu söyleniyor. Ayrıca, 8GB RAM ve 128GB genişletilebilir depolama, 48MP ana kamera, 12MP ultra geniş objektif ve 5MP derinlik sensörüne sahip olacak.

Samsung Galaxy S10 Lite Modeli Geliyor!

Öne bakan kamera 32MP olması gerekiyordu. İlginç bir şekilde, 4.500 mAh’lık bir bataryanın 45W hızlı şarjı destekleyen cihazı açması bekleniyor. Ekran, Full HD + çözünürlük sunuyor ve 6.7 ” boyutundan olacak.

Bu noktada neden Lite olarak adlandırıldığını merak ediyoruz, çünkü hemen hemen aynı donanıma, hatta kameralar için Galaxy S10’dan daha iyi bir donanıma sahip. Henüz netlik kazanmış değil, bu yüzden daha sağlam kanıtlar ortaya çıkana kadar şimdilik sızdırılan bilgiler bu yönde.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu