Tiktok Takipçi Satın Al

2020 iPad Pro, 3D Algılama Arka Kameralarına Sahip Olduğu Söylendi!

Apple, 2020’de Kore’deki Elec’in haberine göre 3D algılayıcı arka kameralı yeni bir iPad Pro yayınlamayı planlıyor.

Adlandırılmamış sanayi kaynaklarına dayanarak hazırlanan raporda, Koreli taşeron üreticisi Derkwoo Electronics’in sertleştiriciler ve braketler dahil olmak üzere 3D algılama kamera modülleri için bazı bileşenler sağlayacağını iddia ediyor. Bu parçaların seri üretiminin 2019 yılının sonuna doğru başlaması bekleniyor.


Arkadaki 3D algılayıcısının, bir lazerin veya LED’in bir odadaki nesnelerden sıçraması için geçen süreyi ölçen ve çevrenin doğru bir 3B haritasını sağladığı söylenir.

iPhone’un gelecek yıl benzer bir uçuş süresi sistemi benimsemesi beklenirken, rapor iPad Pro’nun teknolojiyi iPhone’dan altı ay önce benimseyeceğini düşünüyor. Spesifik olarak, yeni iPad Pro modelleri Mart 2020’de piyasaya sürülürken, yeni iPhone’ların muhtemelen Eylül ayında takip etmesi bekleniyor.

2020 iPad Pro, 3D Algılama Arka Kameralarına Sahip Olduğu Söylendi!

Bu, lazer destekli bir 3D kameranın ilk olarak 2020 baharının başında bir iPad Pro’da piyasaya çıkabileceğini iddia eden Bloomberg’den Ocak 2019 tarihli bir raporla sonuçlandı ancak Bloomberg daha yakın bir zamanda Apple’ın 2019’un sonunda iPad Pro hattını yenilemeyi planladığını bildirdi bu yüzden Apple’ın yol haritası tam olarak belli değil.

iPad Pro 2020’de Martta Satışa Sunulacak!

TF Uluslararası Menkul Kıymetler analisti Ming-Chi Kuo, iPad Pro’nun 2019’un dördüncü çeyreğinde veya 2020’nin ilk çeyreğinde uçuş süresi teknolojisini benimseme ihtimalinin yüzde 50’den fazla olduğunu söyledi.

Apple, 2020 yılının Mart ayında iPad Pro’yu yenileyerek birincisi olacaktı zira tablet, Kasım 2015’te piyasaya sürülmesinden bu yana donanım güncellemeleri arasında yaklaşık 18 ay geçti – ikinci nesil 12.9 inçlik model Haziran 2017’de piyasaya sürüldü, ardından üçüncü 2018’deki nesil modelleri ile çoğaltıldı.

Ayrıca iPad’in 2012’de iPhone 3’teki LTE ve iPhone’dan önce A4 ve A5 yongaları aldığı istisnalar dışında, iPhone’dan önce nadiren yeni özellikler aldığını düşünmeye değer.

Bloomberg ve Japon blog Mac Otakara’nın 2019’un sonunda iPad Pro’nun yenilenmesini beklediği göz önüne alındığında, 2020 Mart’taki zaman diliminin yanlış olması ve gelecek yılki iPad Pro modellerinin sonbaharda piyasaya sürülmesi muhtemel. yenileyen ve arka 3D algılama iPhone üzerinde devreye girmesini sağlar.

Hem iPhone’a hem de iPad’e gelen 3D algılayıcı arka kameralar, Apple artırılmış gerçeklik için daha fazla ilerledikçe sürpriz değil.

Ek raporlar ortaya çıktıkça, iPad Pro’nun yol haritası daha net hale gelmesi hakkında kesin bilgiler toplanılıyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu