Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung, Yeni Bir Galaxy Note Modeli Üzerinde Çalışıyor!

Samsung’un yeni bir Galaxy Note modeli üzerinde çalışmalara başladığını bildirdi, bu yeni cihazın Note serisine kıyasla daha uygun fiyat etiketi taşıması bekleniyor.

Yeni gelmesi düşünelen modelin premium bir fiyat etiketi ile birlikte gelen üst seviye Galaxy Note serisine göre daha uygun olması bekleniyor. Galaxy Note modelinin bir kaç detayı daha ortaya çıktı ve siz de bakmak isteyebilirsiniz.


Cihaza şimdilik Galaxy Note 10 Lite ismi verildi. Galaxy Note 10 adını taşımasının bir sonucu olarak cihaz gelecek yıl Galaxy S11 piyasaya sürülmeden önce tanıtılabilir.

Samsung, Yeni Bir Galaxy Note Modeli Üzerinde Çalışıyor!

Galaxy Note 10 Lite’ın SM-N770F model numarasını taşıdığı söyleniyor. Cihaz iki farklı renk seçeneğiyle gelecek, siyah ve kırmızı. Duyumlar doğrulanırsa, Note 10 ve Note 10+ piyasaya sürüldükten sonra bu yıl üçüncü Galaxy Note modeli olacak. Galaxy Note 10 949 dolardan satışa başlamıştı ve bunun ülkemiz için hiç uygun olduğu söylenemez. Belki de seçkin bir modelin togasını Note serisinden çıkarmak ve Samsung için uygun fiyatlı Note 10 Lite modelini tanıtmak iyi bir fırsat olabilir.

Bununla birlikte, teknoloji devinin Note 10’u bir Lite sürümü olarak nitelemek için hangi özellikleri kısacağına dair hiçbir ipucu yok. Bu yüzden ne kadar ekonomik olacağını gerçekten söyleyemeyiz. Yine de, şirketin Galaxy Note modellerinin bilinen özelliklerinden biri olan S Pen desteğini elinde bulundurmasını umuyoruz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu