TeknoDiot
   
   

Netflix The Witcher Dizisinin Finali Kitaplardan Farklı mı Olacak?

TeknoDiot Netflix The Witcher Dizisinin Finali Kitaplardan Farklı mı Olacak?

Dünyaca ünlü kitap dizisinden uyarlanan The Witcher destansı bir ailenin epik öyküsünü konu alıyor. Netflix The Witcher dizisinin finali kitaptaki gibi bir finalle mi son bulacak?

Dünyaca ünlü kitap dizisinden uyarlanan The Witcher destansı bir ailenin epik öyküsünü konu alıyor. Yalnız bir canavar avcısı olan Rivialı Geralt, insanların yaratıklardan bile daha kötü olabildiği bir dünyada kendine yer edinmeye çalışmaktadır.

Ancak kader onu güçlü bir büyücü ve tehlikeli bir sırra sahip genç bir prensesle karşılaştırır. Üçlü, artık her geçen gün daha da vahşi hale gelen bu kıtada birlikte yürümeyi öğrenmelidir.

The Witcher dizisinin finali nasıl olacak?

Dizinin ilk bölümünü çeken ” The Witcher ” Lauren Hissrih planlar serisi Geralt’ın, Ciri ve Yennefer hikayesini bitirmek için nasıl anlattı. The Witcher dizisinin finali nasıl olacak? Kitaptaki gibi bir finalle mi bitecek yoksa farklı bir finalle mi?

Hissirich’e göre, projenin yaratıcıları mevcut kitapların sınırlarının ötesine geçmeden orijinal Andrzej Sapkowski kaynağına bağlı kalmayı planlıyorlar. Kısacak Netflix The Witcher dizisinin finali kitaplardan farklı olmayacak.

Görünüşe göre, daha önce de belirtildiği gibi, Netflix, yazarın yurttaşlarının sanal mirasını sürekli olarak reddetmesine rağmen, Sapkowski’nin planına devam eden video oyunları CD Projekt RED’in uyarlamasını kaldırmayacak. Son olarak The Witcher dizisinin ikinci sezonu 2021’de Netflix’de olacak!

TeknoDiot Netflix The Witcher Dizisinin Finali Kitaplardan Farklı mı Olacak?

Dizide kim hangi rolde?

Dizinin başrollerinde Geralt of Rivia karakteri ile Henry Cavill (Mission Impossible – Fallout, Justice League), Yennefer karakteri ile Anya Chalotra (The ABC Murders, Wanderlust) ve Ciri’yi canlandıran Freya Allan (The War of the Worlds, Into The Badlands) yer alıyor. Dizinin kadrosunda yer alan diğer isimler ise şöyle: Jodhi May (Game of Thrones, Genius) Calanthe rolünde, Björn Hlynur Haraldsson (Fortitude) Eist rolünde, Adam Levy (Knightfall, Snatch) Mousesack rolünde, MyAnna Buring (Ripper Street, Kill List) Tissaia rolünde, Mimi Ndiweni (Black Earth Rising) Fringilla rolünde, Therica Wilson-Read (Profile) Sabrina rolünde, Emma Appleton (The End of The F**king World) Renfri rolünde, Eamon Farren (The ABC Murders, Twin Peaks) Cahir rolünde, Joey Batey (Knightfall, Strike) Jaskier rolünde, Lars Mikkelsen (House of Cards, Sherlock) Stregobor rolünde, Royce Pierreson (Wanderlust, Judy) Istredd rolünde, Maciej Musiał (1983) Sir Lazlo rolünde, Wilson Radjou-Pujalte (Jamillah & Aladdin, Dickensian) Dara rolünde, Anna Shaffer (Harry Potter) Triss rolünde.

:: Netflix Türkiye, 2019’un En Çok İzlenen Dizi ve Filmlerini Açıkladı

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Lightroom iOS İçin Doğrudan Fotoğraf Aktarımı Özelliğini Getirdi!

Yusuf Karcılar

Google Fotoğraflar, Şimdi Fotoğraflardaki Metinleri Aramanızı Sağlıyor

Buğra Noyan

Avengers: Endgame, Avatar’ı Geride Bırakmayı Başardı

Buğra Noyan