Vestel’e 4 Felis Ödülü

Vestel’e 4 Felis Ödülü

Abone Ol 
takipçi satın al
takipçi satın al

Pazarlama iletişiminin Oscar’ları dağıtıldı.

Pazarlama iletişimi alanında bu yıl 13’üncü kez dağıtılan Felis Ödülleri’nin sahipleri belli oldu. Sektörün en prestijli ödüllerden olan Felis 2018’de Vestel 4 Felis Ödülü kazandı.

Vestel, Mediacat dergisi tarafından düzenlenen Türkiye’nin en prestijli pazarlama iletişimi ödüllerinde 4 Felis aldı. Toplam 3 bin 280 başvurunun yapıldığı 13’üncü Felis Ödülleri’nde Vestel; Entegre Kampanyalar, Film ve Ufuk Açan Dijital Fikirler kategorilerinde 4 ödülün sahibi oldu.

Vestel; Entegre Kampanyalar kategorisinde ‘Anneler Günü Kampanyası’ ve ‘V Hepyeni – Abonelik Devrimi’ ile 2 Felis, Film kategorisinde ‘V Hepyeni – Abonelik Devrimi’ ile 1 Felis,  Ufuk Açan Dijital Fikirler kategorisinde de ‘Ben Robot Değilim’ projesi ile 1 Felis kazandı.

Göz atın:   Vestel, Sevgililer Günü'nü 28 Şubat'a Uzattı

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu