Tiktok Takipçi Satın Al

Netflix Türkiye, 2019’un En Çok İzlenen Dizi ve Filmlerini Açıkladı

Netflix tarafından paylaşılan veriler, 2019’da hangi dizilerin en hızlı şekilde bitirildiğini ve kullanıcıların en çok hangi filmleri birden fazla kez izlendiğini açıklandı.

Dünyanın en popüler dizi/film platformu Netflix’de 2019 yılı içerisinde en çok neler izlendi, hangi yapımlar ilgi gördü bu soruların cevapları açıklandı.


2019 yılının artık sonuna geldik ve diğer marka/firmalar gibi Netflix’de kendi yıllık verilerini açıkladı. 2019’in sonuna yaklaşmamız ile birlikte yıl sonu listeleri ve verileri de paylaşılmaya başladı.

2019 verilerini paylaşan şirketlere son olarak Netflix de katıldı. Online içerik devi tarafından paylaşılan veriler, 2019’de en hızlı izlenen dizileri ve en çok tekrar izlenen içerikleri ortaya çıkardı. Bu listeler hazırlanırken Netflix’teki dizi, film ve belgeselleri 28 gün içinde en az 2 dakika izleyenlerin baz alındığını ve dizilerin popüler sezonlarının istatistiklerine bakıldığını da hatırlatalım.

Netflix Türkiye, 2019'un En Çok İzlenen Dizi ve Filmlerini Açıkladı

Netflix Türkiye’de 2019’da hangi yapımların popüler olduğuna bir göz atalım. Bu listeler hazırlanırken Netflix’teki dizi, film ve belgeselleri 28 gün içinde en az 2 dakika izleyenlerin baz alındığını ve dizilerin popüler sezonlarının istatistiklerine bakıldığını da hatırlatalım. Ayrıca listede yeni yayınlanan ikinci Türk dizisi Atiye Cuma günü yayınlanmıştı ve ilk sırada yer alması dikkatleri üzerine çekti.

Yayınlanan verilere baktığımız zaman popüler yapımlar mevcut. Netflix, kullanıcılarının dizi kategorisinde en kısa sürede bitirdikleri içerikleri açıkladı. İşte Netflix dizileri şu şekilde sıralandı:

En çok izlenen 2019 Netflix dizi ve filmleri yayınlandı

Netflix Türkiye, 2019'un En Çok İzlenen Dizi ve Filmlerini Açıkladı

 

2019’da çıkan en popüler 10 dizi sıralamasında ilk sıra yukarıda da bahsettiğimiz gibi Atiye’nin oldu. İkinci sırada bu sene 3. sezonunu izlediğimiz La casa de papel olurken, üçüncü sırada hayranlarının merakla beklediği The Witcher yer aldı. Dördüncü sıraya geldiğimizde Hakan: Muhafız’ın 2. sezonu karşımıza çıkıyor, onu sırayla Stranger Things’in 3. sezonu, Black Mirror, Sex Education, The Umbrella Academy, The I-Land ve You izledi.

Netflix Türkiye, 2019'un En Çok İzlenen Dizi ve Filmlerini Açıkladı

Netflix  ve diğer sinema haberlerini daha yakından okumak isterseniz sinema haberleri kategorisini takibe alabilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu