Tiktok Takipçi Satın Al

ZoneTalks 2.0 Oyun Geliştirme Zirvesi Başlıyor!

ZoneTalks 2.0 Kapıda!

Yerli oyun endüstrisinin en çok ilgi gören oyun geliştirme konferanslarından Zone Talks, 18 Mayıs tarihinde Bahçeşehir Üniversitesi Güney Kampüs’te oyun geliştiricileri bir araya getiriyor. Geçtiğimiz sene BUG Zone tarafından ilki düzenlenen ve sektörde büyük ses getiren bu zirve; 400’e yakın katılımcı, birbirinden verimli paneller ve onlarca başarılı indie oyunun sergisi ile gerçekleşmişti.

ZoneTalks 2.0 ile seriye kaldığı yerden devam eden BUG Zone Oyun Geliştirme Kulübü, bu kez “post mortem” teması ile birlikte yine birbirinden değerli konuşmacıları ağırlayacak ve katılımcılara ilham kaynağı olabilecek  verimli panellerin yanında sektörden yeni bağlantılar edinme imkanı sunacak. Ayrıca bir çok indie ekip, etkinlik alanında stant açarak katılımcılara oyunlarını gösterme imkanı bulacak. Bu harika zirveye katılabilmek için tek yapman gereken linkte yer alan başvuru formunu doldurmak ve posta kutunu sık sık kontrol etmek. Ayrıca etkinlik alanında stant açıp oyununu katılımcılara sergilemek isteyen bir bağımsız geliştirici isen seni buraya alalım. Indie alanına kabul alan ekipler etkinlikten önce mutlaka BUG Zone ekibi tarafından süreçle ilgili bilgilendirilecek.

  • ETKİNLİK TARİHİ: 18 Mayıs 2024
  • FİZİKSEL ETKİNLİK ALANI : BAU Güney Kampüs, Fazıl Say Konferans Salonu
  • ORGANİZATÖR: BUG Zone

ZoneTalks 2.0 Oyun Geliştirme Zirvesi Başlıyor!

BUG Zone Nedir?

Bahçeşehir Üniversitesi Öğrenci Dekanlığı’na bağlı olarak çalışmalarını sürdüren ve oyun geliştirmeye tutkuyla bağlı öğrencilerin buluşma noktası BUG Zone Oyun Geliştirme Kulübü, İstanbul’un bağımsız oyun sahnesinin merkezi haline gelen BUG Lab (Bahçeşehir Üniversitesi Oyun Laboratuvarı)’in güçlü yapılanması ve desteğiyle faaliyet göstermektedir. BUG Zone, Bahçeşehir Üniversitesi bünyesinde kurulup faaliyet gösteriyor olsa da etki alanı ve topluluk üyeleri bakımından yerli oyun arenasındaki oyun geliştirmeye ilgili herkesi bir araya getirmeyi amaçlar.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Tuğrul Gökçe Kızıl

Uluslararası ilişkiler bölümü öğrencisi. Teknoloji ve oyun tutkunu! Ayrıca LEGO yapar ve bozar...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu