TeknoDiot.com
   
     

YouTube Premium Üyelerine Müjde!

YouTube Premium Üyelerine Müjde! İnternet Haberleri Mobil Uygulama Haberleri Sosyal Medya Haberleri Teknoloji Haberleri

YouTube Premium Şimdi iPhone’larda 1080p Çevrimdışı İndirme özelliği getirildi.

YouTube deneyimini yükseltmek isteyen kullanıcıların, birkaç özellik açan bir YouTube premium aboneliği satın almaları öneriliyor. Bu önerilerden biride elbette çevrimdışı izleme ve dinleme özelliği.

Çevrimdışı  Arka plandaki videoları oynatmalarını sağlıyor. YouTube Premium reklamları kaldırır ve ayrıca çevrimdışı izleme için içerik indirmelerini sağlar. YouTube premium aboneleri, artık iPhone‘larında 1080p video indirebilecekler. Ne yazık ki şu anlık bu durum Android kullanıcıları için durum böyle değil.

Android’in daha yüksek çözünürlüğü destekleyen ilk platform olacağını düşünürdünüz ancak durum böyle olmadı. YouTube, video kalitesini iOS’ta yalnızca 720p’den 1080p’ye yükseltti. Yine de aynı şey Android için söylenemez.

YouTube Premium Üyelerine Müjde! İnternet Haberleri Mobil Uygulama Haberleri Sosyal Medya Haberleri Teknoloji Haberleri

Birkaç ay önce YouTube Premium kullanıcılarının kısa sürede Full HD kalitesinde video indirebilecekleri bildirildi. Bu özellik şu anda iPhone’larda ancak Android cihazlarda mümkün değildir. Bir Android cihazda Full HD çözünürlük seçeneğinin şimdiye kadar raporları bulunmamaktadır.

YouTube sonunda daha yüksek çözünürlük seçeneğini Android’e de getirecek. Belli ki uzun süre 720p’ye kadar kilitli kalmayacak. Bu nedenle, Android kullanıcılarının çevrimdışı görüntüleme için 1080p videoları indirebilmeleri için bu özelliğin gelmesi ilerleyen zamanlarda olabileceği işaret ediliyor.