YouTube Premium Üyelerine Müjde! - TeknoDiot.com

YouTube Premium Üyelerine Müjde!

Abone Ol 

YouTube Premium Şimdi iPhone’larda 1080p Çevrimdışı İndirme özelliği getirildi.

YouTube deneyimini yükseltmek isteyen kullanıcıların, birkaç özellik açan bir YouTube premium aboneliği satın almaları öneriliyor. Bu önerilerden biride elbette çevrimdışı izleme ve dinleme özelliği.

Çevrimdışı  Arka plandaki videoları oynatmalarını sağlıyor. YouTube Premium reklamları kaldırır ve ayrıca çevrimdışı izleme için içerik indirmelerini sağlar. YouTube premium aboneleri, artık iPhone‘larında 1080p video indirebilecekler. Ne yazık ki şu anlık bu durum Android kullanıcıları için durum böyle değil.

Android’in daha yüksek çözünürlüğü destekleyen ilk platform olacağını düşünürdünüz ancak durum böyle olmadı. YouTube, video kalitesini iOS’ta yalnızca 720p’den 1080p’ye yükseltti. Yine de aynı şey Android için söylenemez.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

YouTube Premium Üyelerine Müjde!

Birkaç ay önce YouTube Premium kullanıcılarının kısa sürede Full HD kalitesinde video indirebilecekleri bildirildi. Bu özellik şu anda iPhone’larda ancak Android cihazlarda mümkün değildir. Bir Android cihazda Full HD çözünürlük seçeneğinin şimdiye kadar raporları bulunmamaktadır.

YouTube sonunda daha yüksek çözünürlük seçeneğini Android’e de getirecek. Belli ki uzun süre 720p’ye kadar kilitli kalmayacak. Bu nedenle, Android kullanıcılarının çevrimdışı görüntüleme için 1080p videoları indirebilmeleri için bu özelliğin gelmesi ilerleyen zamanlarda olabileceği işaret ediliyor.

Göz atın:   Ebeveynlerin En Büyük Korkusu: İnternet Güvenliği

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu