Samsung Galaxy S8 Plus Mayıs 2019 Güncellemesi Yayınlandı - TeknoDiot.com

Samsung Galaxy S8 Plus Mayıs 2019 Güncellemesi Yayınlandı

Abone Ol 

Mayıs 2019 güvenlik yaması giderek daha fazla cihaza yayılıyor. Bu ay Galaxy Note 8 ve Galaxy A9 (2018) ile başladı. Samsung, o zamandan beri ürün yazılımı güncellemesini dünya genelinde daha fazla cihaza yayıyor.

takipçi satın al
takipçi satın al

Samsung, Galaxy S8 Plus için Mayıs 2019 güvenlik güncellemesi yayınlandı. Almanya, ürün yazılımı güncellemesinin şimdiye kadar yayınlandığı ilk pazar. Güncellemenin dünya genelinde daha fazla pazara girmesi ilerleyen zamanda olacağı kesin.

Galaxy S8 Plus Mayıs 2019 güvenlik yaması

Samsung, Almanya’daki Galaxy S8 Plus ürün yazılımı G955FXXS4DSE1 sürümünü piyasaya sürüyor. 420 MB boyutunda olmasına rağmen, güncelleme yeni özelliklerin önüne geçmiyor. Kullanıcıların gerçekten ondan elde ettikleri en son güvenlik bakım sürümüdür. 

Samsung Galaxy S8 Plus Mayıs 2019 Güncellemesi Yayınlandı

Bu en son üretici yazılımı güncellemesinde onlarca Android işletim sistemi güvenlik açığı düzeltmesi bulunmaktadır. Ayrıca, Samsungun kendi yazılımında keşfedilen sorunlar olan 21 Samsung Güvenlik Açığı ve Etkilemesi (SVE) öğesini yamalar. Ayrıca Ayarlar uygulamasındaki Yazılım güncelleme menüsünden manuel olarak güncelleme kontrolü sağlanabilir. İşlemi başlatmak için sadece İndir ve yükle üzerine dokunun . Samsung, önümüzdeki günlerde de Galaxy 201 için Mayıs 2019 güvenlik düzeltme ekini piyasaya sürmeli.

Samsung Galaxy S8 Plus Mayıs 2019 Güncellemesi Yayınlandı

Göz atın:   Samsung, Üç Kat Tasarımlı Yeni Galaxy Z Katlanabilir Telefonunu Piyasaya Sürmeye Hazırlanıyor!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!