TeknoDiot
   
   

Samsung Galaxy S8 Plus Mayıs 2019 Güncellemesi Yayınlandı

Samsung Galaxy S8 Plus Mayıs 2019 Güncellemesi Yayınlandı

Mayıs 2019 güvenlik yaması giderek daha fazla cihaza yayılıyor. Bu ay Galaxy Note 8 ve Galaxy A9 (2018) ile başladı. Samsung, o zamandan beri ürün yazılımı güncellemesini dünya genelinde daha fazla cihaza yayıyor.

Samsung, Galaxy S8 Plus için Mayıs 2019 güvenlik güncellemesi yayınlandı. Almanya, ürün yazılımı güncellemesinin şimdiye kadar yayınlandığı ilk pazar. Güncellemenin dünya genelinde daha fazla pazara girmesi ilerleyen zamanda olacağı kesin.

Galaxy S8 Plus Mayıs 2019 güvenlik yaması

Samsung, Almanya’daki Galaxy S8 Plus ürün yazılımı G955FXXS4DSE1 sürümünü piyasaya sürüyor. 420 MB boyutunda olmasına rağmen, güncelleme yeni özelliklerin önüne geçmiyor. Kullanıcıların gerçekten ondan elde ettikleri en son güvenlik bakım sürümüdür. 

Samsung Galaxy S8 Plus Mayıs 2019 Güncellemesi Yayınlandı

Bu en son üretici yazılımı güncellemesinde onlarca Android işletim sistemi güvenlik açığı düzeltmesi bulunmaktadır. Ayrıca, Samsungun kendi yazılımında keşfedilen sorunlar olan 21 Samsung Güvenlik Açığı ve Etkilemesi (SVE) öğesini yamalar. Ayrıca Ayarlar uygulamasındaki Yazılım güncelleme menüsünden manuel olarak güncelleme kontrolü sağlanabilir. İşlemi başlatmak için sadece İndir ve yükle üzerine dokunun . Samsung, önümüzdeki günlerde de Galaxy 201 için Mayıs 2019 güvenlik düzeltme ekini piyasaya sürmeli.

Samsung Galaxy S8 Plus Mayıs 2019 Güncellemesi Yayınlandı

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.