Huawei MediaPad M6 Turbo Edition Tanıtıldı

Huawei, sessiz sedasız yeni tablet modeli MediaPad M6 Turbo Edition’ı duyurdu. Tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken Huawei MediaPad M6 Turbo Edition’a yakından bakıyoruz.

MediaPad M6‘nın başarısını sürdürmek için Huawei, tablet için yeni bir Turbo Edition varyantını sessizce duyurdu.

Normal modelinden farklı olarak Turbo Edition, bazı özelliklere ek olarak gelişmiş özelliklerle gelen oyun merkezli bir tablet olarak dikkatlerini üzerine topluyor.

Huawei MediaPad M6 Turbo Edition özellikleri

Her ne kadar MediaPad M6, 8.4 inç ve 10.8 inç ekrana sahip iki farklı sürümde mevcut olsa da, Turbo Edition yalnızca 8.4 inç ekran boyutuna sahip.

Tablet, ekran için toplam 359 ppi yoğunluğunu artıran 2560 x 1600 piksel ekran çözünürlüğü ile geliyor. Ancak, normal modelinden farklı olarak, Turbo Edition dahili depolama alanını 128GB’ta tutarken RAM’i 6GB’a yükseltmiş olacak.

Huawei MediaPad M6 Turbo Edition Tanıtıldı

128GB’ı yetersiz bulursanız, endişelenmeyin, daha da 512GB’a kadar genişletebilirsiniz. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde Kirin 980 işlemcisinden gücünü alıyor.

Huawei MediaPad M6 Turbo Edition, sırasıyla 8 megapiksel ve 13 megapiksel sensörden oluşan hem ön hem de arka panelde tek kamera ile gelecek. Aynı zamanda 6.100mAh batarya ile gelen Huawei MediaPad M6 modeli Android Pie işletim sistemli EMUI 9.1 ile yüklü gelecek. Phantom Mavisi ve Phantom Kırmızısı arasından seçebileceğiniz iki renk seçeneğiyle geliyor.

Turbo Edition için büyük bir yükseltme kuşkusuz Dolby Atmos ve Dolby Vision Surround sesini destekleyen Harman Kardon onaylı stereo ses sisteminin entegrasyonu olacaktır. Bu kesinlikle kullanıcılara kulaklık yokluğunda daha iyi bir oyun deneyimi sunacak.

Huawei MediaPad M6 Turbo Edition Tanıtıldı

Ayrıca, tabletin işlemci çekirdek sıcaklığını 5 derece santigrat dereceye kadar düşürebilen bir bilgisayar sınıfı sıvı soğutma sistemi ile geldiği söyleniyor. Bu kesinlikle kullanıcılara aşırı ısınmadan dolayı herhangi bir oyun gecikmesi yaşamadan daha yumuşak bir oyun oynamaları için yardımcı olacaktır.

Huawei MediaPad M6 Turbo Edition fiyatı

Huawei MediaPad M6 Turbo Edition Çin’de 5 Eylül’den itibaren satışa sunulacak. Henüz Avrupa ülkelerinde ne zaman satışa sürüleceği hakkında bir bilgi mevcut değil.

Çin’de 6GB + 128GB WiFi modeli, 2.699 Yuan (377 dolar) fiyat etiketiyle birlikte gelir. Öte yandan 6GB + 128GB 4G LTE modeli, 2.999 Yuan (419 dolar) değerinde biraz daha yüksek bir fiyat etiketine sahip olacak.

Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Oyuncu Ekipman Çekilişi
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE EDİYORUZ!
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE!
ÇEKİLİŞE KATIL!