Tiktok Takipçi Satın Al

Yılbaşına Özel Hadi’den Rekor Ödüllü Yarışma: 201.900 TL ve 201.900 GB İnternet

Türkiye’yi soluksuz bırakan ilk mobil canlı bilgi yarışması Hadi, yılbaşı gecesi heyecanını kat kat artıracak rekor ödüllere imza atacak.

Turkcell’in katkılarıyla gerçekleşecek Türkiye’nin en geniş katılımlı yarışması Hadi’de, 2019’a özel 201 bin 900 TL para ödülü verilecek. Ayrıca katılımcılar için 201.900 GB internet kazanma fırsatı da var! Türkiye’nin yerli iletişim platformu BiP’in Hadi kanalından 31 Aralık’ta herkese verilecek joker ve ipucuyla da kazanma şansını katlamak mümkün.


Mobil dünyanın en canlı, en heyecanlı ve en büyük para ödüllü bilgi yarışması Hadi, yılbaşı gecesine müthiş ödüllerle damga vurmaya hazırlanıyor. Turkcell’in katkılarıyla 31 Aralık gecesi yapılacak Hadi’de, 2019’a özel 201 bin 900 TL rekor para ödülü kazanan yarışmacılar arasında paylaştırılacak. Katılımın 1 milyona ulaşması beklenen yılbaşına özel Hadi’de, para ödülüne ek olarak kazanan Turkcell’lilere ve 31 Ocak 2019’a kadar numarasını Turkcell’e taşıyanlara 201.900GB internet ödülü dağıtılacak.

[sp-related style=”dark” id=”32498″]

Jokerler ve İpucu BiP’te

Yılbaşına Özel Hadi’den Rekor Ödüllü Yarışma: 201.900 TL ve 201.900 GB İnternet

Yeni yıla girerken herkes kazansın diye joker desteği de yine Türkiye’nin yerli iletişim ve yaşam platformu BiP’ten gelecek. Yarışmacılar yaklaşık 2.5 milyon takipçisi olan BiP Hadi kanalından alacakları jokerle yarışmaya devam ederek, kazanma şanslarını da artıracak. Üstelik 31 Aralık’a özel olarak ipucu da sadece BiP Hadi kanalında olacak. Hadi’ciler, yılbaşında hem doyasıya eğlenecek hem de rekor para ve internet ödülü kazanacak.

Tam bir fenomene dönüşen ve her gün yüz binlerce kişinin katılımıyla gerçekleşen bilgi yarışması Hadi’de sunucu tarafından sorulan 12 soruya, 10 saniye içerisinde bir cevap vermek gerekiyor. 10 saniye içerisinde verilen cevap doğru ise bir sonraki soruya geçmeye hak kazanılıyor. Yarışmanın sonunda, tüm soruları doğru cevaplayan yarışmacılar, yarışma öncesinde ilan edilen para ödülünü eşit olarak paylaşacak.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu