AMD

Yeni Mac Pro 10 Aralık’ta Siparişe Açılıyor !

Apple yeni Mac Pro ve Pro Display XDR’ ı Haziran ayında WWDC 2019’da tam olarak duyuruldu ve artık en son donanım için ne zaman sipariş verebileceğinizi biliyoruz. 10 Aralık.

Apple başlangıçta Mac Pro ve Pro Display XDR‘ ın bu sonbaharda piyasaya sürüleceğini açıklamıştı. Kasım ayındaki Bloomberg raporunda, Apple’ ın cihazları Aralık’ ta almaya devam edeceği açıklandı, ancak bugünkü e-posta gerçek bir tarihin ilk onayı.

Özellikle, Apple’ ın açıklama e-postası, Mac Pro ve Pro Display XDR’ ın 10 Aralık‘ ta sipariş edilebilir olacağını söylüyor. Çoğu kullanıcının özel yapılandırmalar sipariş etmesi muhtemel olduğu göz önüne alındığında, nakliye daha uzun sürebilir.

Giriş seviyesi Mac Pro, size 32 GB bellek, sekiz çekirdekli bir Intel Xeon CPU, Radeon Pro 580X grafik kartı ve 256 GB SSD sağlarken fiyatı 5,999 ABD Doları olarak belirlendi. 32 inçlik Pro Display XDR , 4.999 Dolar’ dan başlıyor, ancak neredeyse 4.999 Dolarlık fiyata dahil olmayan 999 Dolar fiyatındaki standı satın almanız gerekebilir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ekipman çekilişi
TeknoDiot Oyuncu Ekipmanı ve Steam Cüzdan Kodu Çekilişi
GAMING EKİPMAN ÇEKİLİŞİ YAPIYORUZ!
ŞİMDİ KATIL!