Tiktok Takipçi Satın Al

iOS 13 Güncellemesi Almayacak iPhone ve iPad Modelleri Belli Oldu

Apple’ın kendi mobil işletim sistemi iOS’un yakın zamanda yeni sürümü iOS 13’ün tanıtılması bekleniyor.

iOS 13 almayacak iPhone modelleri sonunda netleşti. iOS 13 tanıtıldıktan sonra hangi iPhone modellerinin bu güncellemeyi alacağı da merak konusu oldu. Gelen bilgilere göre ise iOS 13 güncellemesini alamayacak olan iPhone modelleri şöyle;


Paylaşılan bir rapora göre iOS 13’ü almayacak iPhone’lar listesinde belli başlı eski iPhone modelleri yer alıyor. Yayınlanan raporda iOS 13 almayacak iPhone modelleri şöyle; iPhone 5, iPhone SE, iPhone 6 ve iPhone 6 Plus modelleri iOS 13 güncellemesi almayacaklar. Ancak iOS 13 güncellemesi alacak en eski iPhone modeli iPhone 6S ve iPhone 6S Plus modelleri olacak.

iOS 13 Güncellemesi Almayacak iPhone ve iPad Modelleri Belli Oldu

iPad cephesinde ise yine nesil olarak eski modeller almayacak durumda. Yayınlanan raporda iOS 13 almayacak iPad modelleri şöyle; iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4, iPad Air and iPad Air 2’nin iOS 13’e güncellenmeyeceği belirtiliyor.

Yayınlanan raporda iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone SE ve iPad mini 4‘ün son kez güncelleme alabileceğinin konuşulduğu da ifade ediliyor. Tabii henüz Apple cephesinden resmi bir açıklama yapılmış değil.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu