Yeni iPhone 5G'nin İlk Zamanları "Yavaş" Olacak - TeknoDiot.com

Yeni iPhone 5G’nin İlk Zamanları “Yavaş” Olacak

Abone Ol 

Apple’ın yeni iPhone 5G modeli lansmandan birkaç ay sonra hızlı modeller görünecek.

takipçi satın al
takipçi satın al

Tüm söylentilere göre, 2020 modelleri Apple akıllı telefonlar 5G modem alacak. Ancak Susquehanna analistleri, bu hikayede her şeyin o kadar basit olmadığına inanıyorlar.

Tahminlerine göre, bu yıl yeni iPhone 5G modemler alacak olsa da, başlangıçta 6GHz alt aralığını desteklemekle sınırlı olacak, mmWave bant desteği Apple akıllı telefonlarında sadece Aralık ayında veya Ocak 2021‘de görünecek.

Kaynak durumu özellikle açıklığa kavuşturmaya çalışmıyor, ancak iPhone 12 hattının aynı modelleri hakkında konuştuğumuz varsayılabilir, sadece sonbaharda yayınlanan kopyalar mmWave’i desteklemeyecektir.

İddia edilen neden, Apple’ın piyasada bulunan üçüncü taraf ürünleri satın almak yerine kendi antenini (Paket İçinde Anten; AIP) geliştirme arzusudur. Son olarak iPhone, iPad ve Mac bilgisayarların güncel haberleri için Apple haberleri kategorisini takip edebilirsiniz.

:: iPhone SE2, Huawei Akıllı Telefonların Özelliklerinden Alacak

Göz atın:   Apple, Intel'i Bıraktı: Kendi İşlemcisi Apple Silicon'u Tanıttı!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!