Tiktok Takipçi Satın Al
Trend

Toplam 880 TL’lik Bilgisayar Programları Kısa Süreliğine Ücretsiz

Giveaway günlük artık ücretsiz PC programları sunmakta, bu ücretsiz programlar 1 günlüğüne yani 24 saatliğine ücretsiz sunuluyor.

Ücretsiz program 2022 listemizde bugün ki programımız belli oldu. Giveaway sitesi üzerinde günlük artık ücretsiz programlar sunuluyor. Video montaj programı, silme, PDF, JPG, fotoğraf düzenleme programı, yazılım, internet ve benzer birçok tam sürümü olan ücretli programları günlük olarak kullanıcılara ücretsiz sunuyor.


teknodiot.com olarak bizde sizlere günlük olarak artık ücretsiz programları sunuyoruz. Dupinout Duplicate Finder 19 dolar ve Acethinker Music Recorder 1.2.6 (Win&Mac) 39,95 dolar tam sürümlü bu ücretsiz sunulan programları sizlere sunuyor olacağız.

DupInOut Duplicate Finder 1.1.2.0 (19,00$)

Toplam 880 TL'lik Bilgisayar Programları Kısa Süreliğine Ücretsiz

Dupinout Duplicate Finder, Windows için küçük ama güçlü bir yineleme bulucudur. Yinelenen belgeleri, fotoğrafları, müzikleri, videoları, arşivleri ve daha fazlasını bulmanızı sağlar. Otomatik tarama algoritmalarını kullanarak, arama sonuçları doğru ve daha hızlıdır.

Taramanız bittiğinde, seçim yardımcısını kullanarak dosyaları otomatik olarak işaretleyebilir/işaretini kaldırabilir ve ardından istediğiniz eylemi gerçekleştirebilirsiniz (Kalıcı olarak sil/Geri Dönüşüm Kutusuna Taşı/Klasöre Taşı/Dosyaları Yeniden Adlandır/Kısayollarla Değiştir).

Dupinout Duplicate Finder, “Klasör Karşılaştırma” ve “Dosya Düzenleyici” gibi diğer kullanışlı araçlarla birlikte gelir. Klasör Karşılaştırma ile iki klasörü karşılaştırabilir ve aynı, farklı ve ek dosyaların bir listesini alabilirsiniz. File Organizer ile dosyalarınızı düzenli bir klasör yapısında organize edebilirsiniz. Programı ücretsiz indirmek için tıklayın.

Acethinker Music Recorder 1.2.6 (39,95$)

Toplam 880 TL'lik Bilgisayar Programları Kısa Süreliğine Ücretsiz

Music Recorder, kullanıcıların müzikleri kullanışlı yollarla toplamaları için etkili bir yazılımdır. Temel işlev, çeşitli kaynaklardan akış sesi kaydetmektir. Bir web sitesinden veya radyo istasyonundan bir şarkı dinlemekten keyif aldığınızda, onu doğrudan bu araçla kaydedebilirsiniz. Kaydedilen her şarkıya sanatçı, albüm vb. bilgileri içeren ID3 etiketi otomatik olarak eklenecektir. Bu, adını veya diğer bilgileri bilmenize gerek kalmadan yayınladığınız herhangi bir şarkıyı kaydetmeyi çok kolaylaştırır. Programı ücretsiz indirmek için tıklayın.

Ana Özellikler:

  • Bir müzik platformunda veya radyo istasyonunda yayınladığınız herhangi bir sesi kaydedin.
  • Müzik akışının adını ve sanatçısını hızla tanımlayın ve buna ID3 etiketleri ekleyin.
  • Kayıt tamamlandığında şarkınızı istediğiniz ses formatında esnek bir şekilde kaydedin.
  • Deneyiminizi geliştirmek için görev yöneticisi, dosya aktarımı ve daha fazlasının ek özellikleri.

Bu içeriğimizde günün ücretsiz program 2022 listesinde yer alan ücretsiz bilgisayar programından sizlere bahsettik.

Toplam 880 TL'lik Bilgisayar Programları Kısa Süreliğine Ücretsiz

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu