Trend

266 TL’lik Bilgisayar Programı Kısa Süreliğine Ücretsiz

Giveaway günlük artık ücretsiz PC programları sunmakta, bu ücretsiz programlar 1 günlüğüne yani 24 saatliğine ücretsiz sunuluyor.

Ücretsiz program 2021 listemizde bugün ki programımız belli oldu. Giveaway sitesi üzerinde günlük artık ücretsiz programlar sunuluyor. Video montaj programı, silme, PDF, JPG, fotoğraf düzenleme programı, yazılım, internet ve benzer birçok tam sürümü olan ücretli programları günlük olarak kullanıcılara ücretsiz sunuyor.

teknodiot.com olarak bizde sizlere günlük olarak artık ücretsiz programları sunuyoruz. Picture to Painting Converter 49,49 dolarlık tam sürümlü bu ücretsiz sunulan programları sizlere sunuyor olacağız.

Wise Care 365 Pro 5.9.1 (29,95 dolar)

Bazı uygulamalar izniniz olmadan değişiklik yapmaya çalıştığında hemen harekete geçin. Bu koruyucu, Windows kayıt defterini gizlice değiştirmeye çalışan tüm işlemleri belirleyecek ve durduracaktır.

Programların Internet Explorer ana sayfanızı değiştirmesini önleyin. Herhangi bir istenmeyen yeni uygulamanın Windows başlangıcına eklenmesini önleyin Varsayılan tarayıcıda değişiklik yapılmasını önleyin Programı ücretsiz indirmek için tıklayın.

266 TL'lik Bilgisayar Programı Kısa Süreliğine Ücretsiz

Bu içeriğimizde günün ücretsiz program 2021 listesinde yer alan ücretsiz bilgisayar programından sizlere bahsettik.

266 TL'lik Bilgisayar Programı Kısa Süreliğine Ücretsiz

Göz atın:   Haftanın PC Duvar Kağıtları #13
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu