bayigram.com

Samsung Galaxy S20 Ultra Dayanıklılık Testi (Video)

Samsung Galaxy S20 Ultra ünlü YouTuber JerryRigEverything tarafından çizilme, yanma ve bükülme testinden geçiyor.

Samsung Galaxy S20 Ultra 100x zoom, 16GB RAM ve daha fazlası gibi özellikler sunan üç model arasında en çok donanımlı akıllı telefon.


Bununla birlikte, bu tür özelliklerin günümüz endüstrisinde amiral gemisi bir akıllı telefon olması beklenirken, Galaxy S20 Ultra başka bir önemli alandaki beklentileri aştı gibi görünüyor. YouTube’daki akıllı telefon dayanıklılık testleriyle ünlü JerryRigEverything, yakın zamanda Galaxy S20 Ultra’yı dayanıklılık testlerinden geçirdi.

Galaxy S20 Ultra ne kadar sağlam?

Galaxy S20 Ultra dayanıklılık testi, hem ön hem de arkada Corning Gorilla Glass 6’nın varlığı sayesinde telefonun çizilmelere karşı oldukça dayanıklı olduğunu gösteriyor.

Bu aslında Galaxy S20 Ultra’nın ceplerde tutulan anahtarlar ve madeni paralar gibi unsurlardan dolayı yaygın olarak görülen çizilmelere karşı büyük ölçüde dayanıklı olacağı anlamına geliyor. Çizilme direnci, telefonun hem önüne hem de arkasına uzatılmıştır, bu da çok süslü 100x zoom kamerasını barındıran premium görünümlü arka cam panelin lenslerinde çizilmekten de korunacağı anlamına gelir.

Galaxy S20 Ultra ayrıca bükülme basınçlarına dayanıklıdır. Bunun anlamı, cebinizde S20 Ultra ile garip bir açıyla sıkışırsanız, süper pahalı yeni akıllı telefonunuza tesadüfen zarar vermekten endişe etmeyin, çünkü önemli miktarda güce dayanabilir. Özünde, bu Galaxy S20 Ultra’yı iyi muhafaza edilmesi için yumuşak bir şekilde ele alınması gerekmeyen amiral gemisi bir akıllı telefon haline getiriyor. S20 Ultra üzerinde hafif bir esneklik var, ancak hiçbiri cihaz üzerinde uzun süreli bir etkisi yok.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu