Tiktok Takipçi Satın Al

iPhone SE2, Huawei Akıllı Telefonların Özelliklerinden Alacak

Ortaya çıkan bilgilere göre, iPhone SE2, Huawei telefon özelliklerinden olacak. iPhone SE2 akıllı telefon, güç tuşuna yerleşik bir yan kilit açma sensörü alacak.

Benzer bir çözümün Huawei ve Honor akıllı telefonlarında bulunduğunu unutmayın. Bu, iXBT tarafından bildirilir.


Bir yan sensör kullanımı sayesinde, cihaz ekranın üstünde ve altında büyük çerçevelerden kurtulabilir. Söylentilere göre, iPhone SE2‘de A13 işlemci, 3 GB RAM, 13 megapiksel ana kamera, 2000 mAh pil, 4.7 inç ekran ve IP68’e göre korumalı bir performans olacak.

Yeni öğelerin maliyeti yaklaşık 400 dolar olacaktır. Cihazın bu yılın Mart ayında yaklaşık piyasaya sürüleceğini hatırlayın.

iPhone SE2, Huawei Akıllı Telefonların Özelliklerinden Alacak

iPhone SE2 geliyor

iPhone SE2 Mart 2020’de tanıtılacak. Bu en ucuz Apple akıllı telefon olacak. Yeni verilere göre, akıllı telefonun bir yüz tanıma sistemi ve kesikleri olmayacak ve kamera ve hoparlör üst dar çerçeveye yerleştirilecek.

Akıllı telefon ayrıca yeni Dokunmatik Kimlik sistemini kullanacak ve kilit açma düğmesine yerleştirilecektir. Bu çözüm artık Honor 20 ve Honor 20 Pro akıllı telefonlarında bulunabilir.

Daha önce ABD’de iPhone SE2‘nin 400 dolara mal olacağı bildirildi. Cihazda A13 işlemci, 3 GB RAM, 2000 mAh pil ve 12 megapiksel tek kamera bulunuyor. Son olarak iPhone, iPad ve Mac bilgisayarların güncel haberleri için Apple haberleri kategorisini takip edebilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu