Tiktok Takipçi Satın Al

Yeni Galaxy Note 10 Güncellemesi Farklı Özellikleri Beraberinde Getiriyor!

Samsung, iki telefon Android 10 ve One UI 2.0’a güncellendikten sonra ilk kez gelişmiş güvenlik dışında iyileştirmeler getiren Galaxy Note 10 ve Galaxy Note 10+ için yeni bir yazılım güncellemesi yayınladı.

Bu yeni güncelleme, son yazılım sürümü N97xFXXU2BTB5, Malezya’da bir haftadan biraz önce yayınlandı ve şimdi Almanya’da mevcut. Önümüzdeki günlerde muhtemelen daha fazla bir şekilde piyasaya sürülecek.

Yeni güncellemedeki iyileştirmeler yüz tanıma ve tam ekran gezinme hareketlerine odaklanıyor ancak Samsung bu özelliklerin tam olarak nasıl geliştirildiği hakkında ayrıntılı bilgi vermiyor. Güncelleme, Samsung’un geçtiğimiz ay sona ermeden önceki amiral gemileri için önümüzdeki ayın güvenlik yamasını serbest bırakma alışkanlığı kazanması nedeniyle Mart güvenlik yamasını içermiyor. Bununla birlikte, bazı ülkelerde Samsung’un yukarıda belirtilen iyileştirmeleri Mart yamasıyla bir araya getirmesi mümkündür.


Yeni Galaxy Note 10 Güncellemesi Farklı Özellikleri Beraberinde Getiriyor!

Bir Galaxy Note 10 veya Note 10+ cihazınız varsa, Ayarlar uygulamasını açıp Yazılım güncellemesi’ni seçip İndir ve yükle’ye dokunarak güncellemenin telefonunuz için kablosuz olarak kullanılabilir olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu