Tiktok Takipçi Satın Al

Xiaomi Mi Band 5 Hakkında Detaylar Gelmeye Başladı

Xiaomi Mi Band 5 ne zaman çıkacak? Evet Xiaomi Mi Band 5 hakkında yeni detaylar gelmeye başladı.

Çinli üretim devi Xiaomi, akıllı bileklik pazarında oldukça başarılı oldu. Şirketin ilk Mi Band’ından itibaren şirketin akıllı grubu etkileyici.


Bununla birlikte, şirket gerçekten Mi Band 3 ve Mi Band 4 ile pazarı kırdı geçirdi. Xiaomi Mi Band 4, sekiz günde 1 milyondan fazla satış yaptı.

Bu, popülaritesini gösteriyor ve kullanıcılar Xiaomi Mi Band 5‘i bekliyor. Mi Band 3’ten sonra bu modelin birde Xiaomi, NFC sürümünü tanıtmıştı. İlginç bir şekilde, Mi Band 4 NFC versiyonu efsanevi şekilde satılmıştı. Bu nedenle Xiaomi’nin NFC işlevselliği ve ekran boyutu ile bir adım daha ilerleyeceğine dair raporlar var.

Xiaomi Mi Band 5 yeni özelliklerle geliyor

TizenHelp‘ten gelen son bilgilere göre, Xiaomi Mi Band 5, 1.2 inçlik bir ekrana sahip olacak. Bu, modelinde 0.95 inç AMOLED ekrandan daha büyük. Bu, bileklik 5 ayrıntılarının daha görünür olacağı ve simgeler için daha fazla alan olacağı anlamına gelir.

Daha büyük ekrana rağmen, bu cihaz daha hafif ve daha kontrastlı olacak. Böylece, güneş ışığında gruptan okumak daha kolay olacaktır.

Şu an itibariyle, Xiaomi NFC bileklikleri sadece Çin’de aktif olarak kullanılmakta. Bununla birlikte, en son rapor, Xiaomi Mi Band 5 NFC versiyonunun küresel pazarda aktif olacağı yönündeki önceki spekülasyonları teyit ediyor.

Xiaomi Mi Band 5 Hakkında Detaylar Gelmeye Başladı

Rapordaki bir diğer detay ise Xiaomi Mi Band 5’te Google Pay ve diğer ödeme hizmetlerini destekleyecek. Mi Band 5 NFC global sürümü temassız ödemeleri, iş geçişini destekleyecek ve bir otobüs kartı olarak kullanılabilir. Bu özellikler şu anda Çin’de aktif durumda. Xiaomi her yıl Mi Band’ı piyasaya sürüyor, bu yüzden Band 5’in bu yıl içinde tanıtılması bekleniyor. Önceki ipuçlarından, Mi Band 5 2020 Q2’de gelebilir. Rapor, bu bandın Çin’de 179 yuan (26 dolar) piyasaya sürüleceğini iddia ediyor.

Her zamanki gibi, Xiaomi bir sonraki grubunda Huami ile işbirliği yapacak. Bununla birlikte, şimdilik bu cihazda resmi bir ayrıntı yok. Ancak, şimdiye kadar spekülasyonlar iyi ve küresel kullanıcılar için NFC bir hit olmalı. Bu gibi Xiaomi ürünleri hakkındaki konularda daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz Xiaomi haberleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

:: Honor MagicWatch 2 ve Band 5i 14 Ocak’ta Satışa Çıkıyor!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu