Honor MagicWatch 2 ve Band 5i 14 Ocak'ta Satışa Çıkıyor! - TeknoDiot.com

Honor MagicWatch 2 ve Band 5i 14 Ocak’ta Satışa Çıkıyor!

Abone Ol 

Geçen hafta Honor, 14 Ocak’ta Hindistan’da Honor 9X’i piyasaya süreceğini duyurdu. Şimdi şirket aynı zamanda MagicWatch 2 akıllı saatini ve Band 5i bilekliğini de piyasaya süreceğini açıkladı.

MagicWatch 2, Kirin A1 işlemciye sahiptir ve 42mm ve 46mm olmak üzere iki versiyonda gelir. Birincisi, 215 mAh pil ile 390×390 piksel çözünürlüğe sahip 1.2 “OLED ekran, 455 mAh pil ile birlikte geliyor ve 454×454 piksel çözünürlüğe sahip 1.39” OLED panel bulunuyor.

Honor MagicWatch 2 ve Band 5i 14 Ocak'ta Satışa Çıkıyor!

MagicWatch 2, fitness izleme, kalp atış hızı izleme ve uyku izleme ile birlikte gelir.

Honor MagicWatch 2 ve Band 5i 14 Ocak'ta Satışa Çıkıyor!

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Honor Band 5i, 0.96 “160×80 piksel renkli bir ekrana sahip ve kalp atış hızı izleme, uyku izleme ve SpO2 izleme ile birlikte geliyor. Ayrıca koşu, yürüyüş ve bisiklet gibi farklı etkinlikleri de takip ediyor.

Band 5i üzerindeki pilin, kullanım şekillerine bağlı olarak 7-9 günlük bir dayanıklılığa sahip olduğu tahmin edilmektedir ve bu fitness takip cihazıyla ilgili en iyi şeylerden biri, sorunsuz şarj için dahili bir USB konektörü ile birlikte gelmesidir.

Bu gibi konularda daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz Giyilebilir Teknoloji Haberleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Göz atın:   Logitech'e 5 Ödül Birden!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu