Tiktok Takipçi Satın Al

Google, 129 Dolarlık Yeni Nest Thermostatı Duyurdu

Termostat, enerji tasarrufu için tasarlanmış özelliklerle birlikte gelir.

Google, Nest Thermostat’ın yeni bir sürümünü duyurmak için The Keyword’ü kullandı ve oldukça umut verici görünüyor.

Evinizi tamamen bağlantılı bir akıllı eve dönüştürmek istiyorsanız, bu termostat oldukça düşük bir fiyata çok şey sunduğundan, şimdi mükemmel bir zaman olabilir.

Yeni Nest Termostat Özellikleri


Google’ın yeni Nest Termostatı, evlerinin ısıtma ve soğutma sistemini akıllı bir sisteme dönüştürmek isteyenler için bakmaya değer birçok özelliğe sahiptir.

İlk olarak, beceriksiz düğmelerden kurtulan yeni bir tasarıma sahip. Ayarları yapmak için termostatın yan tarafını kaydırmanız yeterlidir; bu, sıcaklığı değiştirmeyi veya evinizin ısıtma ve soğutma sisteminin mevcut durumunu öğrenmeyi kolaylaştıracaktır.

Elbette, yeni Nest hoparlörü Google Home uygulamasıyla çalıştığı için muhtemelen bu kontrolleri çok sık kullanmayacaksınız. Wi-Fi’li bir termostata sahip olmanın tek amacı bu olduğu için, sıcaklık ayarlamalarınızın çoğunu uygulamada veya Google Asistan ile gerçekleştireceksiniz.

Google, bir kullanıcı yaklaştığında Nest Termostat’ın ekranı aydınlatmasını sağlayacak bir Soli sensörü dahil etti. Ayrıca bu teknolojiyi, evde olup olmadığını algılamak ve dışarıda modunu tetiklemek için de kullanabilir.

Bir diğer harika özellik ise Tasarruf Bulucu. Temel olarak, evinizde enerji tasarrufu yapmanıza yardımcı olacak küçük optimizasyonlar bulmak için tasarlanmıştır. Google Home uygulaması, daha fazla enerji tasarrufu sağlarken uykuya yardımcı olmak için uyku sıcaklığınızda küçük bir değişiklik önerebilir. Bu küçük değişiklikler zamanla toplanabilir.

Elbette, sıcaklığı belirli saatler ve günler için ayarlamanıza izin veren program özellikleri vardır. Konforu ve enerji tasarrufunu dengeleyen önceden ayarlanmış sıcaklıkları bile sağlar.

Google, Nest Termostat’ın kurulumunun 30 dakika veya daha kısa süreceğini söylüyor. Termostatın takılması için gereken iş miktarı konusunda biraz endişeliyseniz, strese girmemelisiniz.

Yeni Nest Thermostat Fiyatı

Google, 129 Dolarlık Yeni Nest Thermostatı Duyurdu

Google, bugünden itibaren ön sipariş verilebilecek yeni Nest Thermostat’ı sunuyor. ABD’de 129.99 dolar ve Kanada’da 179.99 dolar. Google, Google Store, Best Buy, Home Depot ve diğer perakendecilerden satışa sunulacağını söylüyor.

Nest Termostat dört renkte gelir. Kar, Kömür, Kum ve Sis olarak elde edebilirsiniz, bu da evinizin dekoruna uyacak bir tane olması gerektiği anlamına gelir. Şirket ayrıca duvardaki kusurları mükemmel şekilde eşleşen Nest Thermostat renkleriyle kapatacak bir Nest Thermostat Trim Kit sunuyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu