Xiaomi Mi 10 Pro 35 Dakikada Tam Şarj Oluyor! - TeknoDiot.com

Xiaomi Mi 10 Pro 35 Dakikada Tam Şarj Oluyor!

Abone Ol 

Xiaomi, amiral gemisi olan Xiaomi Mi 10 ve Xiaomi Mi 10 Pro’yu temsil etmek için en az iki akıllı telefon hazırlıyor.

Telefonların en son hızlı şarj teknolojisine sahip olması bekleniyor ve güvenilir bir sızıntı kaynağına göre, Pro versiyonu 35 dakika içinde tam şarj olabilecek.

Mi 10‘un üst versiyonu, 50W şarjın yanı sıra bir tür kablosuz hızlı şarjı da destekleyecek, ancak bunun oranı henüz onaylanmadı. Sızıntıya göre Xiaomi hala teknoloji üzerinde çalışıyor ve 2020’de 50W kablosuz şarj çözümünü görebiliriz.

Xiaomi Mi 10 Pro 35 Dakikada Tam Şarj Oluyor!

Bu yılın başlarında , 66W’lık bir şarj cihazı Çinli yetkililer tarafından onaylandı, ancak Xiaomi‘nin mühendislik başkanı Mi 10 Pro için zamanında hazır olup olmayacağından tamamen emin değil. Şu anda, Oppo Reno Ace akıllı telefon dünyasındaki en hızlı şarj hızını destekliyor. 65W’lık şarj cihazı ile 28 dakikada 4000 mAh kapasiteli bataryasını %0’dan %100’e kadar doldurabiliyor.

Göz atın:   Xiaomi Mi 10 Pro'nun AnTuTu Puanı 600.000'i Aştı!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu