Tiktok Takipçi Satın Al

Xiaomi, Black Shark 10000mAh Powerbank Modelini Tanıttı

Xiaomi’nin Black Shark markası birinci sınıf oyun akıllı telefonları ile tanınır. Oyuncu akıllı telefonlarının yanı sıra bir de Black Shark 10000mAh Powerbank modeli ile karşımıza çıktı.

Markanın akıllı telefonları, hızlı şarj ve yenilikçi soğutma sistemli dayanıklı bir batarya dahil güçlü ürünleri efsanevidir.


Bu, kullanıcıların pilleri bitmeden maksimum oyun süresi almalarını sağlamak içindir. Ancak o zaman, pil gücünüz bitse bile, Xiaomi Black Shark 10000mAh pil kapasitesine sahip en yeni Powerbank modeli.

Black Shark 10000mAh Powerbank kasası muhteşem bir tasarıma sahip. Tasarım sağlam görünüyor ve Black Shark’ın oyun telefonlarından ilham aldığı ilk bakışta anlaşılıyor.

Xiaomi, Black Shark 10000mAh Powerbank Modelini Tanıttı

Gövde kauçuk ve metalden üretilmiş durumda. Metal kısım gümüş kaplamaya sahip. Powerbank eşit derecede, pil seviyesini gösteren merkezde yeşil bir LED şeridi yer alıyor. En altta, güç bankası şarj edilirken yanan başka bir LED ışığı mevcut.

Black Shark 10000mAh Powerbank özellikleri ve fiyatı

Dahili olarak, Powerbank 18W hızlı şarj desteğinin en büyük özelliğine sahip. Başka bir deyişle, aygıtları şarj etmek için maksimum 18W güç sağlamakta ve Powerbank boşaltıldığında oldukça hızlı bir şekilde şarj edilebilir oluyor.

Powerbank da iki USB-A bağlantı noktası ve pili şarj etmek için kullanılan bir USB-C bağlantı noktası bulunuyor. C Tipi port, ters şarjla başka bir cihazı şarj etmek için hala kullanılabilir durumda.

Xiaomi, Black Shark 10000mAh Powerbank Modelini Tanıttı

Xiaomi, Black Shark 2 Pro akıllı telefonunu yalnızca 30 dakikada %47 oranında şarj edebileceğini iddia ediyor. Aşırı ısınmayı, kısa devreyi veya aşırı düzeltmeyi önlemek için yerleşik güvenlik özellikleri de vardır. Black Shark Gamepad veya akıllı bileklikler gibi aygıtları şarj etmek için kullanılması durumunda şarj hızını yavaşlatan bir düğme de bulunmaktadır.

Fiyatlara gelince, Black Shark 10000mAh Powerbank modeli, Black Shark’ın resmi web sitesinde 119 yuan yani 16 dolar gibi fiyata sahip.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu