Tiktok Takipçi Satın Al

Xbox CEO’su Phil Spencer: Activision Blizzard’ı Aldıktan Sonra Yeni Açıklamalarda Bulundu

Phil Spencer: Activision Blizzard'ı Aldıktan Sonra CoD Serisini PlayStation'dan Çekmeyi Hiç Düşünmedik

Xbox CEO’su ve Microsoft Oyun Bölümü Başkanı Phil Spencer, dün yayınlanan yeni bir röportajda, Activision Blizzard‘ı satın alma stratejilerinin, Call of Duty serisini PlayStation platformundan çekmeyi asla planlamadıklarını ve aynı sürümü yapmakla ilgilendiklerini anlattı, CoD tüm platformlarda kullanılabilir.

Phil, bunun arkasındaki gerçek stratejik açının, mobil pazardaki varlığımızı geliştirmemiz gerektiğini vurguladı ve Activision Blizzard’ın Çin dışındaki en büyük mobil yayıncı olduğu ortaya çıktı.


Şirketin platforma özel içerik planları sorulduğunda Phil, birincil hedeflerinin bu olmadığını, bizim için önemli olanın bu oyuncuların oynamayı seçtikleri platformda harika bir deneyim yaşıyormuş gibi hissetmelerini sağlamak olduğunu söyledi.

Starfield oyununun Xbox dışındaki diğer platformlarda kullanılabilirliği ile ilgili olarak, daha önce Starfield’ın Xbox platformuna özel olmayacağını söylediğine inanmadığını, bunun yerine oyunları geri çekmeyeceğimizi söylediğini doğruladı.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu