Tiktok Takipçi Satın Al

Wolfteam Sezon Paketleri Oyuncuları Sevindirecek

Wolfteam Sezon Paketleri’nde gücüne güç katan farklı hediyeler var

Wolfteam yeni güncellemesiyle oyuncularını çok mutlu edecek. Direkt hediye kazanmayı sağlayan, güncellenmiş eşyalarla dolu 15 ve 7 günlük KP ve Nakit ile alınabilecek 4 ayrı Sezon Paketi, havalı ve güçlü takla deneyimi sunan Efsanevi Kurt Yeteneği ve oyuncuların merakla beklediği eşyalar bu güncellemede oyuna ekleniyor.

Netmarble Türkiye, Türkiye’nin en popüler bilgisayar oyunlarından olan Wolfteam için hediyeler ve yeniliklerle dolu bir güncelleme yayınladı. Güncelleme ile oyuna hediye kazandıran Sezon Paketleri, farklı takla deneyimleri sunan Efsanevi Özel Kurt Yeteneği ve yeni eşyalar eklendi. Wolfteam güncellemesi oyuna benzersiz yenilikler ve abonelik sistemi getiriyor.

Wolfteam’den hediyesi bol Sezon Paketleri


Yeni güncelleme ile Wolfteam’e gelen en büyük yenilik Sezon Paketleri oldu. Bu paketler, oyuncuların 4 farklı paketin içeriğine bakarak seçebildiği ve satın aldığı bir abonelik sistemi sunuyor. Oyuna giriş yaptığı her gün, satın aldıkları paketlere göre her gün değişen eşyalara sahip olabilecek. Bu eşyalar arasında OG kutusundan WT kutusuna, 180 gün kutusundan Kral Kurt kutusuna kadar birçok farklı eşya bulunuyor.

Wolfteam Sezon Paketleri Oyuncuları Sevindirecek

Hem nakit hem Kurt Parası geçiyor

Bu abonman sistemi şans faktörünü ortadan kaldırıyor ve diğer oyunların aksine, oyuncular görev bitirme zorunluluğu olmadan hediyeleri kazanabiliyor. Oyuncuları çok mutlu edecek bu yenilik sayesinde, hem eşyalar güncelleniyor hem de eskiden tek para birimi ile satın alınırlarken, şimdi hem nakit hem de Kurt Parası ile satın alınabiliyor.

Nakit Dükkanı ve KP Dükkanı’ndaki 15 günlük ve 7 günlük 2 farklı Sezon Paketi var. Sezon paketlerini satın alanlar çok daha uygun fiyata içeriğindeki tüm eşyalara sahip olabilecek.

Wolfteam Sezon Paketleri Oyuncuları Sevindirecek

Oyuncular Nakit Dükkanı’ndaki paketlerden 15 günlük olanı 30 bin nakit veya 70 TL’ye, 7 günlük olanı ise 7 bin 500 nakit veya 20 TL’ye satın alabilir. Aynı şekilde KP Dükkanı’ndaki paketlerden 15 günlük olanı 30 milyon KP, 7 günlük olanı ise 17 milyon KP karşılığında elde edilebilir.

Efsanevi Kurt Yeteneği ile rakipleri alt edin

Oyuncuların isteklerini her zaman göz önünde bulunduran Wolfteam, Efsanevi Özel Kurt Yeteneği sayesinde kullanıcılara farklı takla deneyimleri sunuyor. Yeni güncelleme ile gelen, Koşu sırasında zıpladıktan sonra kullanılabilen ve daha hızlı takla atmayı sağlayan bu yeteneğe sahip oyuncular hem görsel açıdan daha havalı hem de daha güçlü olacak ve rakiplerini alt edebilecek. Ayrıca bu güncellemeyle beklenen Kurşungeçirmez Kask, Güçlendirilmiş Kurşun ve daha birçok yeni eşya da oyuna ekleniyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu