Google Pixel 4a Ne Zaman Tanıtılacak? - TeknoDiot.com
TeknoDiot.com
 
  

Google Pixel 4a Ne Zaman Tanıtılacak?

Google Pixel 4a Ne Zaman Tanıtılacak?

Google Pixel 4a’nın Google I / O etkinliğinde duyurulması gerekiyordu, ancak tekrarlanan gecikmelerle lansman etkinliği hiçbir zaman gerçekleştirilmedi.

Ancak şimdi, Google’ın çok beklenen Pixel 4a’yı piyasaya sunmaya hazır olduğu ve şirketin lansman tarihini daha da ileriye taşımayacağı anlaşılıyor.

Birkaç hafta önce, ünlü tiper Jon Prosser , Google Pixel 4a akıllı telefonunun 13 Temmuz’da, 4a’nın 22 Ekim’de piyasaya sürülen “Just Black” modeli ile duyurulacağını iddia etti. Bu sefer Jon  Prosser bize bir kez daha yeni bir Pixel 4a lansman tarihi verdi, tipster “% 100” olduğundan emin.

Pixel 4a çıkış tarihi

Google’ın yeni Pixel 4a akıllı telefonunu önümüzdeki hafta Pazartesi günü yani 3 Ağustos’ta tanıtması bekleniyor.

Bununla birlikte paylaşılan tweet, akıllı telefonun kullanılabilirliği hakkında herhangi bir ayrıntı sağlamaz ve tüketicilerin akıllı telefonu ne zaman satın alabilecekleri konusunda bilgi vermemektedir. Google Pixel 4a kısa süre önce FCC sertifikasını zaten almıştı. 

Google Pixel 4a Ne Zaman Tanıtılacak?

Ayrıca Google Store’da ortaya çıktı ve bize akıllı telefona daha yakından bakmanın yanı sıra lansmanın yakında olabileceğini ima etti.

Google Pixel 4a’nın bir Qualcomm Snapdragon 730 işlemcisi tarafından desteklendiği söyleniyor, yalnızca 128 GB’lık bir depolama seçeneğinde mevcut olması bekleniyor. Söylentiye göre Adreno 618 GPU, 6GB RAM ile gelecek ve 60Hz yenileme hızına sahip 5.81 inç 2.340 x 1.080 ekrana sahip olabilir. Ayrıca, 4a’nın 3.080mAh’lik bir bataryaya sahip olması bekleniyor ve çift SIM desteği olacak.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Toplam 169 TL: Kısa Süreliğine Ücretsiz Olan 9 Android Uygulama ve Oyun

Buğra Noyan

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler (6 Aralık 2019)

Hüseyin Ceylan

Yeni Özellikleriyle Galaxy Watch Active2 Geliyor

Uğur Aydemir

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.