Tiktok Takipçi Satın Al

Windows 11’e Ait Duvar Kağıdı Sızdı!

Microsoft, bu ayın sonlarında özel bir Windows etkinliği düzenleyecek ve bunun bize yeni bir Windows 10 özellik güncellemesi değil, işletim sisteminin Windows 11 adlı tamamen yeni bir sürümünü getireceğine inanılıyor.


Windows 11’in adı pek çok kişiyi şaşırtmış olsa da, görünüşe göre Microsoft, işletim sistemi sürümünü bağımsız olarak yayınlamaya devam etmeyi ve bu nedenle Windows 10 takma adından uzaklaşmayı planlıyor olabilir.

Şirket, açıkçası henüz Windows 11 hakkında herhangi bir şey doğrulamamış olsa da, özellikle 24 Haziran etkinliğinin bize tüm sulu detayları getirmesi gerektiği düşünüldüğünde, şirketin etkinliğin resmi duyurusunda yayınladığı bir teaser görüntüsü birçok kişi tarafından değerlendirildi Bunun canlı kanıtı olarak yeni bir Windows sürümü hemen köşede.

Windows 11 Duyurusu

Windows 11'e Ait Duvar Kağıdı Sızdı!
Windows 11’e ait olduğu iddia edilen duvar kağıdı

Ve şimdi bu teaser görüntüsü yüksek çözünürlüklü bir duvar kağıdı olarak indirilebilir , yani Windows 10 masaüstünüzün Windows 11’e daha çok benzemesini istiyorsanız, bu konudaki ilk adım budur.

Reddit’te biri tarafından keşfedilen Windows 11 duvar kağıdı, yükseltilmiş 4K çözünürlükte geliyor, bu nedenle oradaki masaüstlerinin çoğunda gayet iyi görünmelidir.

Bu arada herkes 24 Haziran duyurusunun oldukça büyük olmasını bekliyor. Birçoğu, büyük bir sürüm olması beklenen sonbahar Windows 10 güncellemesinin sonunda Windows 11 olacağına ve bu nedenle yeni bir Windows işletim sistemi doğuracağına inanıyor.

Kod adı Sun Valley olan bu yeni özellik güncellemesinin, kullanıcı arayüzünden başlayarak ve daha önce Windows Insider programında test edilmiş yeteneklerle biten işletim sistemindeki her şeyin önemli bir yenilemesini içerdiği söylendi.

Ama tabii ki şimdilik her şey söylenti aşamasında, o yüzden 24 Haziran etkinliğinde Microsoft’un her şeyin üzerine kafa yormasını bekleyelim. Son olarak 4K çözünürlüklü olarak paylaşılan duvar kağıdını buradan indirip kullanabilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu